سایت نشریات «عهد» ، «آوای صبح» ، «قلّه» ، «ولایت شرق» و «صبح تربت»

موضوعات
صفحات
لینک دوستان
آخرین مطالب
برچسب ها
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


برخورداری نیروهای مسلح از جایگاه رفیع در فرهنگ و آموزه های دینی
نویسنده : علی علی زاده
چهارشنبه 31 شهریور 1395
برخورداری نیروهای مسلح از جایگاه رفیع  در فرهنگ و آموزه های دینی
سرهنگ بازنشسته علی نصرالهی بابیان اینکه ،نیروهای مسلح در فرهنگ و آموزه های دینی از جایگاه رفیع وشایان توجهی برخوردار هستندکه به تعبیر حكمت آمیز حضرت علی (ع) كه نیروهای مسلح را به عنوان پناهگاه و دژمردم معرفی كرد.
 به گزارش خبرنگار روزنامه آبشار در خوی؛ سرهنگ بازنشسته علی نصرالهی در ادامه گفت: به تعبیر حكمت آمیز حضرت علی (ع)كه نیروهای مسلح را به عنوان پناهگاه و دژمردم معرفی كرده وفرموده اند كه آنان شكوه و مایه فخر حكمرانان و مایه عزت دین و مجاری امنیت جامعه بوده و درستی، راستی و پایداری مردم میسر نیست مگر به واسطه نیروهای مسلح، که در سایه توانمندی و اقتدار این عزیزان است كه امنیت پایدار حاصل می شود.
ادامه مطلب
:: مرتبط با: پایداری , خبر ، گزارش و گفت و گو ,
:: برچسب‌ها: سرهنگ نصرالهی , رزمنده دفاع مقدس ,
حضور عاشیقهای حوزه هنری آذربایجان غربی در چی چست
نویسنده : علی علی زاده
چهارشنبه 31 شهریور 1395
آبشارآنلاین:
نوای موسیقی عاشیقی با حضور هنرمندان کانون عاشیقهای حوزه هنری آذ ربایجان غربی در چی چست طنین انداز شد.
این گزارش حاکی است ، همزمان با چهارمین روز از چهارمین جشنواره انگور ارومیه در 28 شهریور ماه سال جاری ،طنین زیبای موسیقی عاشیقی مکتب ارومیه با حضور هنرمندان کانون عاشیقهای حوزه هنری آذربایجان غربی فضای دهکده ساحلی چی چست اورمیه را به آوای زیبای این موسیقی فاخر مزین کرد.
در این جشنواره موسیقی که با حضور 25 نفر از هنرمندان عاشیق عضو کانون عاشیقهای حوزه هنری استان از شهرستانهای ارومیه ، خوی ، سلماس ، نقده و میاندوآب برگزار گردید ، شش نفر از هنرمندان عاشیق بعد از شش ساعت رقابت در حضور مردم و شهردار ارومیه به عنوان نفرات برگزیده این جشنواره معرفی شدند.
ادامه مطلب
افشای جریانهای تکفیری رسالت علمای همه مذاهب اسلامی
نویسنده : علی علی زاده
چهارشنبه 31 شهریور 1395
افشای جریانهای تکفیری رسالت علمای همه مذاهب اسلامی
 آبشارآنلاین - حجت الاسلام شکوری :امروز جریان های تکفیری وهابی با پشتوانه مالی و تسلیحاتی آمریکا ،رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی اکثر کشورهای اسلامی را به صورت روزمره ناامن کرده و مسلمانان بی گناه را قتل عام می کنند .
 به گزارش خبرنگار روزنامه آبشار از خوی،حجت الاسلام شکوری در همایش مشترک علمای شیعه و اهل سنت شهرستان خوی طی سخنانی اظهار داشت: رسول خدا(ص) می فرماید زمانی که بدعت ها بروز کرد بر علما و دانشمندان است که با این بدعت ها مقابله و مبارزه کنند.
وی در ادامه گفت :امروز جریانهای تکفیری وهابی با پشتوانه مالی و تسلیحاتی آمریکا ،رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی اکثر کشورهای اسلامی را به صورت روزمره ناامن کرده و مسلمانان بی گناه را قتل عام می کنند .
ادامه مطلب
:: مرتبط با: دینی و مذهبی , خبر ، گزارش و گفت و گو ,
:: برچسب‌ها: شکوری , امام جمعه خوی ,
درآمد های مالیاتی نقش مؤثری در ارائه خدمات شهری و روستایی دارد
نویسنده : علی علی زاده
سه شنبه 30 شهریور 1395
درآمد های مالیاتی نقش مؤثری در ارائه خدمات شهری و روستایی دارد
آبشارآنلاین:ماهانه 10 الی 12میلیارد تومان از درآمد های مالیاتی به حساب شهرداری ها و دهیاری ها در آذربایجان غربی واریز می شود.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی با اعلام این مطلب در ادامه و در تبیین محل هزینه کرد درآمد های مالیاتی استان در شهرستان نقده گفت : در حال حاضر درآمد های مالیاتی نقش مؤثری در ارائه خدمات شهری و روستایی همچنین اجرای پروژه های عمرانی شهرداری ها و دهیاری های استان ایفا می کند . 
به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی یعقوب مزرعه لی مدیرکل امور مالیاتی استان در جلسه بررسی و پیگیری حضوری رفع نارسایی ها و موانع تحقق وصول مطلوب درآمد های مالیاتی با حضور کارکنان که در محل این اداره تشکیل یافت به جایگاه مالیات در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود : مالیات علاوه بر نقش درآمدی پایدار برای کشور ، به خاطر تاثیر مستقیم در ایجاد انضباط مالی در مبحث کلان اقتصاد مقاومتی مورد توجه است . 
ادامه مطلب
:: مرتبط با: خبر ، گزارش و گفت و گو , اقتصادی ,
:: برچسب‌ها: مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی , یعقوب نزرعه لی ,
اقتدار دفاعی ایران اسلامی در وضعیت آرمانی
نویسنده : علی علی زاده
سه شنبه 30 شهریور 1395
 فرمانده قرارگاه شمالغرب نیروی زمینی ارتش:
اقتدار دفاعی ایران اسلامی در وضعیت آرمانی است

آبشارآنلاین - فرمانده قرارگاه شمالغرب نیروی زمینی ارتش گفت: ایران اسلامی در آرمانی ترین وضعیت اقتدار دفاعی قرار دارد.
این گزارش حاکی است، امیر کیومرث شرفی درنشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس بااعلام این مطلب گفت: آنچه باعث سرافرازی ما شده وامروز به آن افتخار می کنیم ارزشهای دفاع مقدس است که دستاورد آن جانفشانی ها ایران اسلامی قدرتمند است.
امیر کیومرث شرفی افزود: امروز ارتشهای زیادی در دنیابا ابزار نظامی فراوان هستند اما یک چیز کم دارند،جوانان مومن ومتعهد که شاخصه نیروهای مسلح ما است.
ادامه مطلب
:: مرتبط با: پایداری ,
:: برچسب‌ها: امیر کیومرث شرفی , آمادگی دفاعی نیروهای مسلح ,
توزیع 11 هزار جلد کتاب در هفته دفاع مقدس در آذربایجان غربی
نویسنده : علی علی زاده
دوشنبه 29 شهریور 1395
توزیع 11 هزار جلد کتاب در هفته دفاع مقدس در آذربایجان غربی
گروه خبر :
 مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس آذربایجان غربی گفت: امسال همزمان با هفته دفاع مقدس 11 هزار جلد کتاب در عناوین مختلف در آذربایجان غربی توزیع می‌شود.
سردار سعید قربان نژاد در جمع خبرنگاران با تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در آذربایجان غربی اظهار داشت: امسال در مجموع 300 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در گستره استان به اجرا در می‌آید.
ادامه مطلب
:: مرتبط با: پایداری ,
:: برچسب‌ها: سردار قربان نژاد , 11 هزار جلد کتاب , بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی ,
اجرای وضعیت فوق العاده در ترکیه یک تدبیر عادی هست
نویسنده : علی علی زاده
یکشنبه 28 شهریور 1395
اجرای وضعیت فوق العاده در ترکیه یک تدبیر عادی است
محمت بولوت - سرکنسول ترکیه در ارومیه

ترکیه در تاریخ 25 تیر 1395 با یک اقدام به کودتای منفور و خائن و فعالیتی ترورستی مواجه شده است.  این فعالیت تروریستی به اندازه ای پیش رفته که مجلس ملی کبیر ترکیه تمثیل گر مردم را بمباران و به سوی مردم ترک تیرندازی کرده است. لذا باید اینگونه نگاه کرد که این اقدام به کودتا فقط به عنوان یک عملیات برعلیه دولت و رئیس جمهور نیست بلکه عملیاتی بر علیه تمامی ملت ترک، نظام و حکومت بوده است.
البته ترکیه هم مانند هر حکومت دیگر حق اخذ تدابر مشروع در چارچوپ قانون در مقابل این عملیات را دارد. وضعیت فوق العاده اجرایی نیز یکی از این تدابیر به شمار میرود. در نشست هیئت وزیران که در تاریخ 30 تیر  1395 به ریاست رئیس جمهور محترم ترکیه برگزار شد، تصمیم به اجرای وضعیت فوق العاده به مدت 3 ماه از  تاریخ 31 تیر 1395 گرفته شده است.

:: مرتبط با: سیاسی ,
:: برچسب‌ها: محمت بولوت - سرکنسول ترکیه در ارومیه ,
اقدام به کودتا در ترکیه و روابط بین استان های مرزی ایران و ترکیه
نویسنده : علی علی زاده
یکشنبه 28 شهریور 1395
اقدام به کودتا در ترکیه و روابط بین استان های مرزی ایران و ترکیه

Image result for ‫محمت بولوت‬‎
محمت بولوت - سرکنسول ترکیه در ارومیه
اقدام به کودتا در ترکیه در تاریخ 25 تیر ماه با وحدت وهمبستگی دولت و مردم ترکیه به هدف خود نرسیده است و به محض پایان این اتفاق زندگی در ترکیه به حالت عادی خود برگشته است.  جامعه ترکیه به صورت منسجم با مردم،   دولت و احزاب مخالف، تمامی ادارجات، مجلس، رسانه ها و بخش خصوصی در حال دفاع از دموکراسی هستند. وضعیت سیاسی موجود در داخل کشور کاملا مثبت است.
به رغم جدیت این اقدام به کودتا، سیستم مالی و اقتصادی ترکیه که روی پایه هایی قوی استوار است تاثیرات منفی جدی به خود نگرفته است. مسافرت های انجام شده از طرف مسافران خارجی نیز به اندازه مسافرت های داخلی شهروندان ترکیه در حال ادامه است. بعد از اقدام به کودتا و ارزیابی های منفی انجام شده در رابطه با ترکیه توسط سازمان های بین المللی از قبیل Standart and Poors  مشخص شده که این ارزیابی ها منطبق با واقعیت نبوده است. ترکیه با اضافه کردن سرمایه گذاری های جدید دیگر به راه خود ادامه می دهد.
ادامه مطلب
:: مرتبط با: اقتصادی , سیاسی ,
:: برچسب‌ها: محمت بولوت - سرکنسول ترکیه در ارومیه , روابط مرزی و اقتصادی ایران و ترکیه ,
موسیقی عاشیقی مکتب ارومیه میراث ملی کشور
نویسنده : علی علی زاده
چهارشنبه 24 شهریور 1395
موسیقی عاشیقی مکتب ارومیه میراث ملی کشور 

آبشارانلاین - مسئول موسیقی حوزه هنری آذربایجان غربی گفت:دومین جشنواره استانی موسیقی عاشیقی مکتب ارومیه آزمایشی بزرگ برای سنجش تواناییهای هنری هنرمندان این عرصه بود .
 مسئول موسیقی حوزه هنری آذربایجان غربی در مراسم اختتامیه دومین جشنواره استانی موسیقی عاشیقی« مکتب ارومیه» طی سخنانی با اشاره به اهمیت حفظ موسیقی عاشیقی مکتب ارومیه  به عنوان میراث ملی کشور ، اجرای دومین جشنواره استانی موسیقی عاشیقی در آذربایجان غربی را محک و  آزمایشی بزرگ برای مشخص شدن توانایی های هنری عاشیقهای استان و ظرفیتهای موسیقی عاشیقی عنوان کرد .
ادامه مطلب
:: مرتبط با: خبر ، گزارش و گفت و گو , فرهنگی و هنری ,
:: برچسب‌ها: موسیقی عاشیقی , جشنواره موسیقی عاشیقی ارومیه , داریوش علیزاده ف حوزه هنری اذربایجان غربی ,
معرفی برترینهای دومین جشنواره استانی موسیقی عاشیقی مکتب ارومیه
نویسنده : علی علی زاده
چهارشنبه 24 شهریور 1395
 معرفی برترینهای دومین جشنواره استانی موسیقی عاشیقی مکتب ارومیه 

آبشارآنلاین - نفرات برتر « دومین جشنواره استانی موسیقی عاشیقی مکتب ارومیه » معرفی شدند 
این گزارش حاکی است ؛با پایان سومین مرحله « دومین جشنواره موسیقی عاشیقی مکتب ارومیه » نفرات برتر این دوره از جشنواره طی مراسمی ویژه 21 شهریور ماه سال جاری در اورمیه معرفی شدند وعاشیقها رضا پوینده از شهرستان نقده ، نباتعلی علیزاده از ارومیه و علی قلیزاده از میاندوآب به ترتیب رتبه های اول تا سوم این دوره از جشنواره  را بدست آوردند . 
ادامه مطلب
:: مرتبط با: فرهنگی و هنری , خبر ، گزارش و گفت و گو ,
:: برچسب‌ها: جشنواره موسیقی عاشیقی , ارومیه , حوزه هنری آذربایجان غربی ,
 

 
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
absharonline.ir
این سایت دربرگیرنده برخی اخبار مهم نشریات «عهد» ، «آوای صبح» ، «قلّه»، «ولایت شرق» و «صبح تربت» بوده و در حال حاظر بدلیل اقدام به برخی آماده سازیها بصورت موقت از فضای فعلی بهره مند است. علی علیزاده ،سردبیر نشریات فوق از طرف مدیران نشریات عهده دار امور این سایت است.
مدیر وب سایت : علی علی زاده
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوندهای روزانه