آبشارآنلاین:
در مراسم تودیع و معارفه بخشدار سیمینه که با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، مسئولین ادارات، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش سیمینه در محل مسجد جامع شهر سیمینه برگزار گردید.
فرماندار شهرستان بوکان در سخنانی اظهار کرد: دولت دکتر روحانی در شرایطی سرکار آمد که کشور گرفتار مشکلات زیادی از قبیل تحریم ها و صدور قطع نامه هایی مختلف علیه ایران اسلامی بود ولی چون بنیان گفتمان این دولت، اجتماعی بود توانست با ایجاد امنیت اجتماعی و روانی مسیر ترقی وموفقیت را در پیش بگیرد.

ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو،  سیاسی، 
برچسب ها: بوکان، سیمینه، بخشدار سیمینه،  

تاریخ : دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 | 01:13 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
آبشارآنلاین:
مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان غربی  گفت : ساخت برنامه رادیویی « مردم و مالیات » که پخش آن از اول اردیبهشت در صدای مرکز آذربایجان غربی شروع شد در راستای تعامل و نزدیکی هر چه بیشتر مردم با مجموعه نظام مالیاتی همچنین تقویت فرهنگ مالیاتی صورت گرفته است .  
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی ، آقای مزرعه لی در این زمینه افزود : تاکیدات ویژه مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت پرداخت مالیات و مبارزه با پدیده فرار مالیاتی از یک طرف و تلاش در راستای تحقق شعار همدلی و همزبانی ملت و دولت به خصوص در مورد موضوع  مهمی مثل مالیات ما را  بر آن داشت تا با ساخت این برنامه قدمی هر چند کوچک در این مسیر برداریم .  
وی  اطلاع رسانی و  آموزش در زمینه مالیات را مهم ترین رسالت برنامه رادیویی « مردم و مالیات » عنوان کرد و گفت : در این برنامه موضوعات  و مسایل مختلف مالیاتی از جمله آموزش تکالیف و وظایف مؤدیان در جهت ارایه خدمات آسان و سریع به آنها  ، آشنایی با انواع مالیات و نحوه محاسبه و انواع ملزومات آن همچنین اهداف  و آثار پرداخت مالیات  در جامعه توسط کارشناسان مربوطه مطرح خواهد شد . 
مزرعه لی مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان غربی افزود :  برنامه رادیویی « مردم و مالیات » برنامه ای 30 دقیقه ای است که یکشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 11:30 تا 12 از صدای مرکز آذربایجان غربی پخش می شود .  طبقه بندی: اقتصادی، 
برچسب ها: برنمه رادیویی مالیاتی، آذربایجان غربی،  

تاریخ : سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 | 11:36 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات

آبشارآنلاین:

یک هزار و 220 میلیارد ریال از درآمد های مالیاتی سال 93 آذربایجان غربی به حساب شهرداری ها و دهیاری های این استان واریز شده است .  

 به گزارش آبشارآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی ، مدیرکل دستگاه مالیاتی استان اعلام کرد : این مبلغ از محل مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت شده در استان در سال 93  جهت اجرای پروژه های عمرانی در اختیار شهرداری ها و دهیاری های 17 شهرستان استان قرار داده شده است .

یعقوب مزرعه لی در ادامه افزود : شهرستان ارومیه در میان این 17 شهرستان با دریافت بیش از 617 میلیارد ریال بیشترین سهم را از میزان عوارض مالیات بر ارزش افزوده پرداختی به خود اختصاص داده است ، شهرستان خوی با دریافت 117 میلیارد ریال در رتبه دوم و میاندوآب با دریافت 73 میلیارد  ریال در رتبه سوم قـرار گرفته است .   


برچسب ها: اداره کل امور مایاتی آذربایجان غربی، مالیات ارزش افزوده،  

تاریخ : سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 | 03:35 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.