سایت نشریات «عهد» ، «آوای صبح» و «قلّه» - نشریات آذربایجان غربی

موضوعات
صفحات
لینک دوستان
آخرین مطالب
برچسب ها
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


بخشدار جدید بخش سیمینه بوکان منصوب شد
نویسنده : علی علی زاده
دوشنبه 7 اردیبهشت 1394
آبشارآنلاین:
در مراسم تودیع و معارفه بخشدار سیمینه که با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، مسئولین ادارات، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش سیمینه در محل مسجد جامع شهر سیمینه برگزار گردید.
فرماندار شهرستان بوکان در سخنانی اظهار کرد: دولت دکتر روحانی در شرایطی سرکار آمد که کشور گرفتار مشکلات زیادی از قبیل تحریم ها و صدور قطع نامه هایی مختلف علیه ایران اسلامی بود ولی چون بنیان گفتمان این دولت، اجتماعی بود توانست با ایجاد امنیت اجتماعی و روانی مسیر ترقی وموفقیت را در پیش بگیرد.
ادامه مطلب
:: مرتبط با: خبر ، گزارش و گفت و گو , سیاسی ,
:: برچسب‌ها: بوکان , سیمینه , بخشدار سیمینه ,
پخش برنامه رادیویی « مردم و مالیات» در آذربایجان غربی
نویسنده : علی علی زاده
چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394
آبشارآنلاین:
مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان غربی  گفت : ساخت برنامه رادیویی « مردم و مالیات » که پخش آن از اول اردیبهشت در صدای مرکز آذربایجان غربی شروع شد در راستای تعامل و نزدیکی هر چه بیشتر مردم با مجموعه نظام مالیاتی همچنین تقویت فرهنگ مالیاتی صورت گرفته است .  
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی ، آقای مزرعه لی در این زمینه افزود : تاکیدات ویژه مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت پرداخت مالیات و مبارزه با پدیده فرار مالیاتی از یک طرف و تلاش در راستای تحقق شعار همدلی و همزبانی ملت و دولت به خصوص در مورد موضوع  مهمی مثل مالیات ما را  بر آن داشت تا با ساخت این برنامه قدمی هر چند کوچک در این مسیر برداریم .  
وی  اطلاع رسانی و  آموزش در زمینه مالیات را مهم ترین رسالت برنامه رادیویی « مردم و مالیات » عنوان کرد و گفت : در این برنامه موضوعات  و مسایل مختلف مالیاتی از جمله آموزش تکالیف و وظایف مؤدیان در جهت ارایه خدمات آسان و سریع به آنها  ، آشنایی با انواع مالیات و نحوه محاسبه و انواع ملزومات آن همچنین اهداف  و آثار پرداخت مالیات  در جامعه توسط کارشناسان مربوطه مطرح خواهد شد . 
مزرعه لی مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان غربی افزود :  برنامه رادیویی « مردم و مالیات » برنامه ای 30 دقیقه ای است که یکشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 11:30 تا 12 از صدای مرکز آذربایجان غربی پخش می شود .  

:: مرتبط با: اقتصادی ,
:: برچسب‌ها: برنمه رادیویی مالیاتی , آذربایجان غربی ,
واریز بیش از 1120 میلیارد ریال به حساب شهرداریها و دهیاریهای استان
نویسنده : علی علی زاده
سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

آبشارآنلاین:

یک هزار و 220 میلیارد ریال از درآمد های مالیاتی سال 93 آذربایجان غربی به حساب شهرداری ها و دهیاری های این استان واریز شده است .  

 به گزارش آبشارآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی ، مدیرکل دستگاه مالیاتی استان اعلام کرد : این مبلغ از محل مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت شده در استان در سال 93  جهت اجرای پروژه های عمرانی در اختیار شهرداری ها و دهیاری های 17 شهرستان استان قرار داده شده است .

یعقوب مزرعه لی در ادامه افزود : شهرستان ارومیه در میان این 17 شهرستان با دریافت بیش از 617 میلیارد ریال بیشترین سهم را از میزان عوارض مالیات بر ارزش افزوده پرداختی به خود اختصاص داده است ، شهرستان خوی با دریافت 117 میلیارد ریال در رتبه دوم و میاندوآب با دریافت 73 میلیارد  ریال در رتبه سوم قـرار گرفته است .   


:: برچسب‌ها: اداره کل امور مایاتی آذربایجان غربی , مالیات ارزش افزوده ,
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
absharonline.ir
این سایت دربرگیرنده برخی اخبار مهم نشریات «عهد» ، «آوای صبح» و «قلّه»بوده و در حال حاظر بدلیل انجام تغییرات بصورت موقت از فضای میهن بلاگ بهره مند است. علی علیزاده ،سردبیر نشریات فوق از طرف مدیریت نشریات عهده دار امور این سایت است.
مدیر وب سایت : علی علی زاده
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوندهای روزانه