تبلیغات
آبشارآنلاین - مطالب اسفند 1394
آبشارآنلاین:
معاون مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور گفت: دفتر درآمد و هزینه عملکرد سال 95 برای صاحبان مشاغل موضوعیت ندارد .
این گزارش به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی حاکی است؛ محمد تقی پاکدامن گفت : با توجه به مقررات آیین نامه اجرایی ماده 95 قانون مالیاتهای مستقیم اصلاحی مصوب 31 تیرماه 94 ، برای عملکرد سال 1395 دفتر درآمد و هزینه (دفاتر مشاغل) برای صاحبان مشاغل موضوعیتی نداشته و ضرورتی به ثبت دفتر مذکور در ادارات امور مالیاتی نیست.

ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو،  اقتصادی، 
برچسب ها: امور مالیاتی،  

تاریخ : پنجشنبه 20 اسفند 1394 | 07:07 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
انجمن معتادان گمنام فرصتی برای جبران اشتباهات گذشته

Image result for ‫انجمن معتادان گمنام‬‎
آبشارآنلاین - انجمن معتادان گمنام پلی برای آغاز زندگی دوباره و رهایی انسان ها از دام اعتیاد است تا شادی و نشاط به خانواده ها برگردد .
انجمن معتادان گمنام در سال 1332 هجری شمسی توسط افرادی که خود در چنگال بیماری اعتیاد گرفتار شده بودند، بنیان گذاشته شد و امروزه با گذشت بیش از 60 سال در بیش از 134 کشور جهان فعال است در حال حاضر هرهفته جلسات مختلفی در دنیا به بیش از 70 زبان برگزار می شود.
معتادان گمنام فعالیت خود را در ایران از سال 1369  با کمک چند عضو در حال بهبودی آغاز کرد  به طور مرتب جلسات مختلفی در سراسر کشور اعم از شهرهای بزرگ، کوچک و حتی روستاها با هدف کمک و نجات معتادان برگزار کرده و در حال حاضر دارا 500 هزار نفر عضو است.
این  انجمن از سال ۷۷ فعالیت خود را در ارومیه آغاز کرده و تاکنون ۳۰۰۰ نفر را در استان عضو این نهاد که متشکل از افرادی است که اعتیاد مشکل اصلی آنهاست و از بیماری اعتیاد رنج می برند
مسئول روابط عمومی این انجمن که زندگی خود را مدیون انجمن معتادان گمنام می داند شخصی که تمام زندگی خود را در مواد مخدر خلاصه کرده بود با مراجعه به انجمن و عزم و اراده محکمی توانسته به زندگی سالم و با نشاطی دست یابد و به کانون گرم خانواده باز گردد.

ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی،  خبر ، گزارش و گفت و گو، 

تاریخ : سه شنبه 18 اسفند 1394 | 08:26 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
استقرار بیش از 3850 پایگاه جشن نیكوكاری در آذربایجان غربی

Image result for ‫پایگاه جشن نیكوكاری در آذربایجان غربی‬‎
آبشارآنلاین - همزمان با جشن نیكوكاری بیش از 3850 پایگاه جمع آوری كمك های مردمی در آذربایجان غربی هدایای مردم نیكوكار وخیر  را جمع آوری می كنند.
مسئول روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی با اعلام این مطلب گفت: این پایگاهها شامل 3500 پایگاه درمدارس در روز چهارشنبه، 351 پایگاه در سطح شهرها در روز پنجشنبه وپایگاههای میعادگاههای نماز جمعه است كه با شعار بهار همدلی، شكوه مهربانی وجشن نیكوكاری كمك های مردمی مردم خیر ونیكوكار استان را جمع آوری می كنند.

ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی،  خبر ، گزارش و گفت و گو، 
برچسب ها: جشن نیکوکاری، کمیته امداد آذربایجان غربی،  

تاریخ : سه شنبه 11 اسفند 1394 | 04:18 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
گروه خبر - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و رئیس ستاد انتخابات استان در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات، نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های 17 گانه استان را اعلام کرد.
 علیرضا رادفر در این نشست که عصر دیروز در محل استانداری برگزار شد، از مشارکت 65.5 درصدی واجدین شرایط رای در استان آذربایجان غربی خبر داد و افزود: در استان آذربایجان غربی در انتخابات هفتم اسفندماه، 1 میلیون و 505 هزار و 486 نفر در پای صندوق های رای حاضر شدند و نسبت به انتخاب کاندیدا یا کاندیداهای مورد نظر خود اقدام کردند.
رادفر ادامه داد: از کل واجدین شرایط رای در استان که در انتخابات شرکت کردند، 45 درصد مربوط به بانوان و 55 درصد نیز مربوط به آقایان بوده است.
وی همچنین به بالاترین میزان مشارکت بانوان در انتخابات در میان شهرستان های استان اشاره کرد و افزود: بیشتر حضور و مشارکت بانوان در این دوره از انتخابات در میان شهرستان های استان، مربوط به شهرستان تکاب با 52 درصد مشارکت بوده است.
رادفر همچنین در رابطه با شکایات واصله به ستاد انتخابات استان اظهار داشت: هیچ شکایت رسمی به ستاد انتخابات استان گزارش و یا وصول نشده است.
معاون استاندار در بخش دیگری از این نشست خبری، نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های مختلف انتخابیه استان را به شرح ذیل اعلام کرد:

ادامه مطلب
تاریخ : یکشنبه 9 اسفند 1394 | 09:51 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
آبشارآنلاین: 9هزار نفر دست اندرکار اجرای انتخابات هفتم اسفند در ارومیه هستند 
فرماندار ارومیه بااعلام این خبر درجمع خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: این افراد شامل نمایندگان فرماندار، هیات اجرایی، هیات نظارت ونیروهای انتظامی هستند که در 413 شعبه اخذ رأی درشهرستان ارومیه مستقر می شوند. 
حسن پور بااعلام اینکه دراین شعبه ها یک صندوق برای اخذ آراء دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ویک صندوق برای اخذ آراء پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری پیش بینی شده است گفت: 6صندوق نیز برای اخذ رای اقلیت های مذهبی در ارومیه درنظر گرفته شده است. 

ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،  خبر ، گزارش و گفت و گو، 
برچسب ها: حسن خانی، فرماندار ارومیه، دست اندرکاران انتخابات، انتخابات در حوزه ارومیه،  

تاریخ : سه شنبه 4 اسفند 1394 | 07:27 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.