سردبیر روزنامه قرآنی آبشار:
درونمایه شعار «مرگ بر آمریکا» قرآنی است

آبشارآنلاین - سردبیر روزنامه قرآنی آبشار، شعار مرگ بر آمریکا را دارای درونمایه قرآنی توصیف کرد و گفت: گام برداشتن در این مسیر، کاری بس عظیم و ارزنده است .
علی علیزاده در گفت و گو با خبرنگاران نشریات قرآنی استان، با اشاره به 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، غفلت از توطئه های استکبار را بسان سم مهلک برای جوامع اسلامی دانست و افزود: ایادی استکباری همواره به دنبال تحقق اهداف و خواسته های خود هستند تا آن را محقق کنند.
علیزاده ادامه داد: 13 آبان از ایام ا... و روزهای پرشکوه تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که نشانگر عزت و عظمت نظام و مردم انقلابی ما در برابر ایادی استکبار جهانی است که همواره به دنبال سلطه گری هستند.
علیزاده گفت: شعار مرگ بر آمریکا باید وجود داشته باشد تا همیشه هوشیاری خود را حفظ کنیم و نگذاریم تا آنچه که بین مسلمانان نفاق افکنی می کند و سابقه جنایات فراوان بر علیه انسانیت و اسلام دارد و تضعیف اسلام و مسلمین از اهداف شیطانی اوست بر ما سلطه پیدا کند.
وی ادامه داد: رسانه ها نقش اساسی در توسعه و ترویج فرهنگ اسلامی و تعالیم و ارزشهای والای انقلاب بر عهده دارند که نیاز است در این عرصه کوشاتر بوده و تـلاش شایسته ای داشته باشیم.
سردبیر روزنامه قرآنی آبشار در پایان اظهار داشت: باید در راستای پاسداشت روزهای مهمی مانند 13 آبان تلاش کنیم و ضرورت این پاسداشت را در جامعه بخصوص برای قشر نوجوان و جوان تبیین نماییم.طبقه بندی: قرآنی،  دینی و مذهبی،  خبر ، گزارش و گفت و گو،  سیاسی، 
برچسب ها: روزنامه آبشار، سردبیر روزنامه آبشار، روزنامه قرآنی آبشار، مرگ بر آمریکا،  

تاریخ : چهارشنبه 12 آبان 1395 | 09:04 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.