آغاز ثبت نام از مشمولان فراخوان مرحله هفتم مالیات بر ارزش افزوده از اول مهر ماه
آبشارآنلاین:
معاون مالیات بر ارزش افزوده اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت : ثبت نام از مشمولان فراخوان مرحله هفتم نظام مالیات بر ارزش افزوده از اول مهر ماه 95آغاز شده است . 
به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی حسن کوماسی در یک گفت و گوی خبری با بیان این مطلب افزود:کلیه اشخاص حقوقی فعال با هر حجم از فروش و یا درآمد اعم از کالا و خدمات که به موجب فراخوان های شش گانه قبلی برای اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده فراخوانده نشده اند مشمول فراخوان مرحله هفتم هستند . 
وی افزود : مشمولان جدید بعد از ثبت نام علاوه بر اینکه موظف به دریافت مالیات بر ارزش افزوده بابت ارایه کالا و خدمات هستند در اولین دوره مالیاتی بعد از شروع فعالیت باید اظهارنامه مالیاتی ارایه کنند . 
معاون مالیات بر ارزش افزوده اداره کل امور مالیاتی استان گفت : مشمولان جهت ثبت نام می توانند به سامانه عملیات الکترونیکی مالیات بر ارزش افزوده به نشانی www.evat.ir مراجعه کنند . 
حسن کوماسی این را هم اضافه کرد که اشخاص حقوقی با فعالیت های صرفا معاف موضوع ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده الزامی به ثبت نام ندارند .  
وی از اعلام آمادگی معاونت مالیات بر ارزش افزوده اداره کل امور مالیاتی استان جهت ارایه هر گونه آموزش قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده برای سازمان ها  نهاد ها و تشکل های مرتبط خبر داد.  طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو،  اقتصادی، 
برچسب ها: حسن کوماسی، مرحله هفتم مالیات بر ارزش افزوده، معاون اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی،  

تاریخ : یکشنبه 4 مهر 1395 | 06:13 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.