روحانیت همواره در معرض تهاجم دشمن
آبشارآنلاین :
حجت الاسلام رستمی گفت:روحانیون با بیان معارف دینی و ارزش‌های الهی همواره مورد تهاجم واقع می شوند.
به گزارش خبرنگارروزنامه آبشار در خوی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی به نقش مهم روحانیت در آگاه دهی و ارتقای بصیرت عموم مردم اشاره كرد و گفت:روحانیون امین و هادی مردم پا به پای سایر اقشار، جانانه از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کردند و تاکنون نیز در بیان ارزش ها و اهداف انقلاب و دفاع مقدس نیز رسالت خود را به خوبی انجام داده اند.
حجت الاسلام محمد رستمی خاطر نشان كرد: نقش اساسی روحانیت در یگان‌های رزم، دمیدن روح ایمان و معرفت به رزمندگان اسلام و در زمان رزم با برتن کردن لباس رزم به عنوان پیشقراول و در خط مقدم رزمندگان، به عنوان اسوه شهامت و شهادت مطرح بود.
وی عنوان كرد: روحانیت به سبب آشنایی عمیق با معارف دین اسلام و اندیشه‌های نورانی اهل بیت(ع) و قرآن کریم به مقابله با برنامه‌ها و تهدیدات دشمن قیام می‌کنند و حمایت جامعه را به عنوان پیشقراولان این حرکت با خود به همراه دارند.
حجت الاسلام رستمی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی است، تصریح کرد: در این دوران، رزمندگان در كنار روحانیت  با توکل به خدا و رهبری خردمندانه معمار کبیر انقلاب اسلامی با اراده ای پولادین اجازه تصرف خاک کشور را ندادند و آسایش و آرامش امروز ایران اسلامی مدیون خون مطهر شهدای گرانقدر انقلاب است.طبقه بندی: پایداری،  دینی و مذهبی،  خبر ، گزارش و گفت و گو، 
برچسب ها: حجت الاسلام رستمی، روحانیت، مسئول نمایندگی ولی فقیه در خوی،  

تاریخ : پنجشنبه 1 مهر 1395 | 08:52 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.