فرمانده سپاه خوی تاکید کرد؛
ایمان وپیروی از ولایت فقیه مهمترین سلاح رزمندگان دردوران دفاع مقدس
 به گزارش خبرنگارروزنامه آبشار ازخوی،فرمانده سپاه خوی در گفتگو با خبرنگار روزنامه آبشار با بیان اینکه، مهم‌ترین سلاح رزمندگان اسلام در دفاع مقدس ایمان و تقوا بودگفت: قدرت ایمان به خدا وپیروی از ولایت فقیه موجب شد رزمندگان در مقابل دشمن تا بن‌دندان مسلح نترسند و ایستادگی کنند .
سرهنگ پاسدار محمد باقر علایی ادامه داد:دفاع مقدس كتاب و دیوانی است كه اوراق آن هیچ موقع تمام نمی شود. چرا كه ایرانیان در شرایط سخت و بحرانی نیز نشان داده اندكه دست از ایمان و ولایت بر نمی دارند.
وی خاطرنشان كرد: در طول 8سال دفاع مقدس ما به ظاهر در برابر كشور عراق دفاع می كردیم در حالی كه  پشت صحنه آن، دنیای کفر و استکبار جهانی بود که قصد از بین بردن انقلاب اسلامی را در ذهن می پروراندند اما قدرت معنوی انقلاب اسلامی را نمی توانستند بفهمند.
 علایی در بخشی از سخنان خود با اشاره به حمایت و دفاع از حرم حضرت زینب (س) نیز گفت: دنیای غرب می داند که در مقابل جنگ نظامی علیه ایران ناتوان است لذا به جنگ های نیابتی در سوریه و عراق و سایر کشورهای مظلوم منطقه روی آورده است، اما همانطور که رهبری فرمودند مرز ما دیگر داخلی نیست مرز ما رژیم صهیونیستی است بنابراین دلاورمردان سلحشور كشور عزیزمان با اعزام به سوریه از حرم خواهر سیدالشهدا(ع) با جان و دل دفاع می كنند.
وی هفته دفاع مقدس را فرصتی مناسب برای بیان اقتدار ایران اسلامی عنوان کرد و افزود: باید اقتدار نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی، سیاسی به دنیا نشان داده شود.
 وی درپایان در برگزاری گرامیداشت ها یاد آور شد: كه دفاع مقدس را تنها  محدود به غم، درد، رنج و سختی و اندوه نكنند و بلكه باید همه ابعاد و زوایای دوران دفاع مقدس، نشاط جبهه، شادی و طنز رزمندگان، عرفان شهدانیز بیان شود.طبقه بندی: پایداری، 
برچسب ها: سرهنگ علایی، فرمانده سپاه خوی،  

تاریخ : پنجشنبه 1 مهر 1395 | 12:44 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.