مسابقات فوتسال بانوان دانشگاه‌های آزاد کشور با برتری ارومیه آغاز شد
گروه خبر - مسابقات فوتسال دسته سه بانوان دانشگاه های آزاد اسلامی کشور، با درخشش تیم ارومیه آغاز شد.
از صبح روز 11 شهریورماه مسابقات فوتسال دسته سه بانوان دانشگاههای آزاد اسلامی کشور با حضور هفت تیم ارومیه، مرکزی، اصفهان، شهرکرد، کردستان، خراسان رضوی وقم در سالن شهید امینی دانشگاه آزاد ارومیه آغاز شد.
در نخستین دیدار که بین دو تیم ارومیه و قم برگزار شد، تیم ارومیه با سرپرستی "قره‌لر" و مربیگری داریوش وتیم قم به سرپرستی قلیپور و مربیگری دارابی به میدان رفتند.


این مسابقه با برتری محسوس بازیکنان ارومیه آغاز شد تا جایی که در دقیقه 7 بازی نخستین گل مسابقه را به ثمر رساند.
یک دقیقه بعد، باز هم تیم ارومیه از غفلت مدافعان تیم حریف استفاده کرد و دو بر صفر به پیش افتاد.
بازی تا دقیقه آخر بازی در نیمه دوم با همان حملات پی در پی تیم میزبان ادامه یافت تا اینکه به گل سوم رسید تا نتیجه نیمه نخست با نتیجه سه بر صفر به سود تیم سفیدپوش ارومیه به پایان برسد.
در نیمه دوم بازی، تیم میزبان یعنی ارومیه باز هم طوفانی آغاز کرد و توسط بازیکن شماره پنج خود به گل چهارم رسید و به فاصله کوتاهی پس از این گل، همان بازیکن گل پنجم را نیز به ثمر رسانید تا فاصله نتیجه این رقابت افزایش یابد.
تیم فوتسال بانوان دانشگاه ارومیه، در ادامه حملات بی امان خود را ادامه داده و موفق شد گل ششم بازی را وارد دروازه تیم حریف کند.
بانوان ارومیه که توپ و میدان را در اختیار داشتند در دقیقه پنج نیمه دوم بازی گل هفتم بازی را زده و فاصله نتیجه بازی را بیشتر و بیشتر کردند.
شاگردان داریوش با نزدیک شدن به دقایق پایانی مسابقه، حملات خود را افزایش داده و توانستند گل هشتم را نیز به تور دروازه تیم فوتسال بانوان قم بچسبانند.
بازیکنان فوتسال ارومیه در پایان دو گل پیاپی را نیز توسط بانوی شماره چهار به ثمر رساندند تا این مسابقه با نتیجه قاطع 10 بر صفر به سود میزبان به پایان برسد.
گفتنی است این دوره از مسابقات با شرکت هفت تیم در دو گروه سه و چهار تیمی از 11 تا 14 شهریورماه در ارومیه برگزار می شود.طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: دانشگاه آزاد، مسابقات فوتسال، فوتسال دختران دانشجو،  

تاریخ : شنبه 13 شهریور 1395 | 10:25 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.