برگزاری مسابقات کشوری  فوتسال درشهرستان خوی
آبشارآنلاین: مسابقات کشوری  فوتسال در شهریورماه سالجاری درشهرستان خوی برگزارمی شود
 به گزارش خبرنگار روزنامه آبشارازخوی؛سخنگوی شورای اسلامی شهر خوی د رنشست خبری باخبرنگاران که درشهرادری خوی ترتیب یافته بود از برگزاری مسابقات کشوری فوتسال درشهریورماه سالجاری درشهرستان خوی خبرداد و گفت: در 17 شهریور ماه مسابقات کشوری فوتسال با حضور 60 تیم ازکل کشور و به تعداد یک هزار و 500 نفر در شهرستان خوی برگزار می‌شود.
چهره آرا دراین جلسه ازبرگزاری مسابقات محلات توسط شهرداری در شهریور ماه سالجاری  نیز و افزود:این مسابقات در شهریور ماه سالجاری آغاز می شود و درسال آینده از اول تابستان بصورت  منظم درمحلات مختلف شهر برگزار می شود که در داخل این طرح مسابقات بومی و محلی نیز برگزار می شود.
وی ادامه داد جشنواره های آفتابگردان و عسل خوی از دیگر برنامه های شهرداری و شورای شهر خوی است که درشهریورماه سالجاری توسط معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری خوی برگزارمی شود.
سجاد چهره آرادربخشی از سخنان خود به افتتاح برخی از پروژه ها درسالجاری اشاره کرد وگفت: بهره‌برداری از آمفی تئاتر روباز با ظرفیت یک هزار و 600 نفری ،افتتاح پل روگذر جهاد وافتتاح دفتر خبری صداوسیماازجمله پروژه های است که درسالجاری افتتاح می شوند.
سخنگوی شورای اسلامی درادامه ازاجرای طرح جمع آوری متکدیان ازروز شنبه هفته آینده ازسطح شهرخبرداد.
وی درادامه دربخشی از سخنان خود با اشاره به اهم مصوبات شورای شهر درابتدای سالجاری  نیزگفت:از ابتدای سالجاری تاکنون 30جلسه بصورت عمومی و14جلسه کمسیون تخصصی شورای شهر تشکیل شده وبررسی درخواست ها ،نامه ها شهروندان وادارات  درکنار مصوبات کمسیون های تخصصی شورا دردستور کار قرا گرفته شده است.
سجاد چهره آرا درخصوص نامه های رسیده به دبیرخانه شورا اظهارداشت: از ابتدای سال95تاکنون تعداد یک هزار و 346 نامه به دبیرخانه شورای شهر  رسیده که ازاین تعداد752موردنامه های اداری و593مورد نامه های ودرخواست های مردمی بوده است.
وی تصریح کرد: بررسی موضوع برگزاری همایش ها و مراسم های مختلف، موضوعات مربوط به برگزاری نمایشگاه ها، حمایت از مولفین و هنرمندان، ساماندهی وانت بارها از هسته مرکزی شهر،مساعدتها، مشکلات و مسایل حقوقی شهروندان در خصوص پرونده های مربوط به ساخت و ساز، صدور پروانه ساخت، مسائل مربوط به حوزه حمل و نقل و ترافیک، نامگذاری معابر و خیابانها ،بررسی طرح ها وبرنامه های فرهنگی درون شهری وبرگزاری هفته های فرهنگی، ازجمله موارد دیگری است که درجلسه شورای شهرمورد بررسی قرارگرفته شده است.
چهره‌آرا درپایان بخش سخنان خود اظهارداشت :اصلاح 800 پل معیوب و400 آبراه اصلاح شده و نیزنصب 520 دریچه فلزی در سطح شهر وطراحی المان های متفاوت شهری از جمله اقدامات عمرانی شهرداری می باشد.طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو،  ورزشی، 
برچسب ها: خوی، مسابقات فوتسال خوی،  

تاریخ : یکشنبه 31 مرداد 1395 | 11:56 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.