گروه خبر:
بیستمین دوره مسابقات قرآن با عنوان بهار در بهار ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز آذربایجان غربی در رشته های حفظ، قرائت، مفاهیم، نهج البلاغه، اذان و قصه گویی در سالن آمفی تئاتر این شرکت در ارومیه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، در این دوره از مسابقات 30 تن از فرزندان کارکنان شرکت گاز استان در 5 گروه سنی با هم به رقابت پرداختند، که از این تعداد 16 نفر پسر و 14 نفر دختر بودند.
در پایان این رقابت، نفرات برترِ هر رشته و هر گروه سنی با رای داوران معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. بر اساس رای داوران در گروه سنی 1 بخش قصه گویی حدیث خداقلی زاده، در گروه سنی 1 بخش صحیح خوانی علی نجفی و در گروه سنی 2 عرفان تیمورزادگان، در گروه سنی 2 بخش قرائت و ترتیل محمد نجفی و امیر حسین نیک گو در گروه سنی 3 پرستو طاهری در گروه سنی 4، در بخش مفاهیم نیز حنانه اطمینان در گروه سنی 3، فاطمه ذاکری در گروه سنی 4، رویا زحمتی در گروه سنی 5، حدیث صالحی در گروه سنی 3 و امیرحسین حنیفه دخت در گروه سنی 3 و در بخش حفظ تخصصی هانیه اصلی راد در گروه سنی 3 و در گروه سنی 1بخش حفظ عمومی حمیدرضا صالحی حائز رتبه های اول شدند.
این مسابقات همه ساله با عنوان «بهار در بهار» بین فرزندان کارکنان شرکت گاز آذربایجان غربی برگزار می شود که امسال بیستمین دوره آن برگزار گردید.
یادآور می‌شود که تعداد شرکت کننده در این دوره از مسابقات در مقایسه با سال قبل 900 درصد افزایش یافته است.طبقه بندی: قرآنی، 
برچسب ها: شرکت گاز آذربایجان غربی، مسابقات قرآنی،  

تاریخ : سه شنبه 31 فروردین 1395 | 01:45 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.