همزمان با 15 سالگی انتشار نشریه و یوم ا... 12 بهمن صورت می پذیرد؛
ورود روزنامه آبشار به سومین سال انتشار 

نتیجه تصویری برای روزنامه آبشار
علی علیزاده ، سردبیر روزنامه:
»آبشار« با نام قبلی اش از بهمن سال 1380 وارد جرگه مطبوعات آذربایجان غربی شد و از ابتدای سال 1386 با کادر جدید علمدار رسالت انقلاب اسلامی در عرصه رسانه های استان گردید و با رویکرد قرآنی، دینی ، ولایی و پایداری خود به رسالت مطبوعاتی اش جامعه عمل پوشانید.
آبشار هر چند دیر و به رغم عدم حمایت مسئولین استانی، مجوز تغییر ترتیب انتشارش به روزنامه در عین ناباوری آن هم در دولت جدید میسر گردید! که این مهم تنها حاکی از لطف پروردگار و عنایت ائمه معصومین(ع) است که دیدگاه های مجموعه ارشادیها در دولت جدید به سوی رسانه های قرآنی و مناطق کم برخوردارتر معطوف گردید و آبشار  به حق »روزنامه« شد و از 12 بهمن 1392 بدون تاخیر و به صورت مرتب به انتشار روزانه پرداخت.
12 بهمن را از آن جهت برای آغاز انتشار روزنامه انتخاب کردیم که هم مناسبت انقلابی دارد و هم ولایی.
این روز را از آن جهت به عنوان آغازین روز انتشار روزنامه ای قرار دادیم که رسالتش حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و یادآور خون شهیدانی که برای پیروزی انقلاب جانفشانی کردند.
12 بهمن را انتخاب کردیم تا یادمان باشد به آرمانهای انقلاب و امام راحل پایبند باشیم و تا آخرین رمق در خدمت نظام و رهبری باشیم.
یادمان نرفته است که در جریان حوادث سال 88 در مقابل فتنه گران و دارودسته های بیگانه گرا در استانی با اینهمه نشریه و رسانه به تنهایی قد علم کردیم و مردانه ایستادیم، نه تنها از جایی حمایت نشدیم بلکه تمام زندگیمان را حراج کردیم و به پای رسالتمان در حمایت از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ریختیم شاید که توانسته باشیم بخشی از دینِمان را به شهدا و انقلاب بپردازیم و دل رهبرمان را خشنود کنیم و هنوز هم با اجاره نشینی بسازیم و هنوز هم حمایت نشویم...
قصد گلایه نداریم ، بگذریم ؛ چه حمایت بشویم و چه نشویم سرمان بلند است که روزنامه ای در اندازه های آذربایجان غربی ولایتمدار منتشر می کنیم و جز از درگاه احدیتش منت پذیر دیگران نیستیم.
شاید دوباره فتنه ای در راه باشد ، شاید دوباره باید سربندهای »یا مهدی(عج)« را هنگام کار در نشریه به پیشانیهایمان ببندیم و تمام قد از انقلابمان دفاع کنیم و شاید دوباره در صحنه تنها باشیم...
خدا را سپاسگزاریم که بر ما منت نهاد تا در عرصه رسانه به توسعه فرهنگ دینی و قرآنی بپردازیم و امیدواریم که در آینده با رفع نواقص، بهتر و بیشتر از اکنون بتوانیم روزنامه ای درخور و شایسته تر منتشر کنیم و در این راه پیشنهادات شما مخاطبین گرامی یقیناً کارساز خواهد بود.
در پایان از کلیه عزیزانی که در سالهای گذشته چه کم و چه زیاد نسبت به نشریه خودشان ابراز لطف داشتند، سپاسگزاری نموده و بطور ویژه از حجت الاسلام کریمی (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی) که در طول دوره مدیریتشان از ابتدا تا به حال در حد توان، این نشریه را مورد لطف خود قرار داده اند ، اعلام سپاسگزاری می نمایم.
سخن از کم لطفیها و ناعدالتیها در مورد روزنامه آبشار هم بماند برای یک روز دیگر که امروز، روزی خجسته است ...طبقه بندی: یادداشت سردبیر،  فرهنگی و هنری، 
برچسب ها: روزنامه آبشار، علی علیزاده سردبیر آبشار،  

تاریخ : دوشنبه 12 بهمن 1394 | 01:59 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.