آبشارآنلاین: معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی بیانیه ای در محکومیت جنایت آل سعود و اعدام عالم بصیر و مظلوم شهید شیخ نمر صادر کرد.

نتیجه تصویری برای شهید شیخ نمر
به گزارش خبرنگار ما به نقل از وبدای آذربایجان غربی، این بیانیه به شرح ذیل است:
« بسم الله الرحمن الرحیم
بدون تردید دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت.
( مقام معظم رهبری )
اعدام شهید آیت ا... نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان به دور از اصول انسانی و اسلامی و برخلاف مصلحت اسلام بود و دولت سعودی با شهادت مظلومانه ایشان خوش خدمتی و بیعت خود با صهیونیسم بین الملل را ثابت کرد و باعث حزن و اندوه قلبهای مسلمانان شیعه و سنی اقصی نقاط کشورهای اسلامی و دردمندان عالم بشریت شد. بدون تردید، در پشت پرده این حرکت ناجوانمردانه، دستان آغشته به خون استکبار جهانی بویژه آمریکا و اسرائیل قرار دارد.یقینا خون این شهید و سایر شهدا دامنگیر رژیم سفاک آل سعود و حامیان آنها خواهد شد و انشالله بزودی شاهد پیروزی حق بر باطل خواهیم بود.
این عمل غیر انسانی نه تنها احساسات و عواطف شیعیان جهان را، بلکه دل تمامی آزادگان، عدالتخواهان و ملتهای اسلامی و غیر اسلامی را جریحه دار و متالم ساخته است.با کدامین منطق، می توان شاهد چنین جنایتهای دهشتناک بود و فریاد نزد؟ این عالم شهید صدا و فریاد مردم مظلوم و شیعیان حجاز بود.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان غربی، در این بیانیه ضمن محکوم کردن حبس  و محاکمه ساختگی و شهادت  مظلومانه حضرت آیت الله نمر  توسط آل سعود، بر حفظ حقوق همه مسلمانان در سراسر جهان تاکید و همه را بر حفظ وحدت و هوشیاری در مقابل چنین جنایت هایی  دعوت می کند و در پایان با تسلیت به خانواده‌های داغدار این شهدا، عروج این مرد بزرگ الهی را به محضر ولی عصر (ارواحنا له الفداء)، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و جهان اسلام تسلیت و تعزیت عرض نموده، ترفیع درجات این شهید سعید و سایر شهیدان را از خداوند متعال مسئلت می نماید.
دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی از تمامی مجامع بین المللی به خصوص سازمان همکاری‌های اسلامی و سازمان ملل متحد،  حقوق بشرمی‌خواهد تا با تمام توان با دولت سعودی برخورد  و از گسترش و تکرار این گونه حوادث جلوگیری کنند.
معاونت فرهنگی و امور دانشجویی 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی
طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو،  سلامت،  سیاسی، 
برچسب ها: علوم پزشکی آذربایجان غربی، معاونت فرهنگی، محکوم کردن جنایت آل سعود، شهید شیخ نمر،  

تاریخ : چهارشنبه 16 دی 1394 | 12:16 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.