فعالیت تبلیغی کاندیداهای احتمالی در بوکان رصد می شودفعالیت تبلیغی کاندیداهای احتمالی در بوکان رصد می شود
رئیس ستاد پیشگیری و پیگیری جرائم انتخاباتی بوکان گفت: شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با محوریت فعالیت های انتخاباتی به دقت رصد می شوند و با افراد متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
دومین جلسه ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان بوکان، رئیس ستاد پیشگیری و پیگیری جرائم انتخاباتی، دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از اهالی اصحاب رسانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار گردید.

«منوچهر رضازاده» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوکان در این جلسه گفت: جهت برگزاری انتخابات سالم و پرشور باید فضای آرام و پرشور با حضور گسترده مردم شریف این شهرستان در پای صندوق های رأی تحقق یابد.

رضازاده افزود: ایجاد نشاط موجب حضور گسترده مردم این شهرستان در انتخابات می شود و حضور پر شور موجب بقاء و بیانگر «اقتدار نظام اسلامی ایران» است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوکان خاطرنشان کرد: هدف همه ما این است که انتخاباتی شفاف، سالم و مطابق با قانون برگزار شود، چرا که این اعتماد مردم در اجرای قانونی انتخابات است که می‌تواند گسترش مشارکت مردم را در پی داشته باشد.

وی در پایان افزود : رسانه ها باید در پوشش برنامه های پیکارهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بی طرفی شان را نگه دارند.


هشدار رئیس ستاد پیشگیری و پیگیری جرائم انتخاباتی بوکان به کاندیداهای احتمالی

در ادامه جلسه «علیرضا نوروزی» رئیس ستاد پیشگیری و پیگیری جرائم انتخاباتی بوکان در خصوص وظایف این ستاد گفت: رصد نمودن فعالیت کاندیداهای احتمالی دهمین مجلس شورای اسلامی و رصد نمودن فضای مجازی جزء وظایف اعضای ستاد می باشد.


رئیس ستاد پیشگیری و پیگیری جرائم انتخاباتی بوکان در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با محوریت فعالیت های انتخاباتی، به دقت رصد می شوند و با افراد متخلف برخورد قانونی خواهد شد.


وی افزود: امروزه نقش رسانه ها در انتخابات، بیش از هر زمان دیگر روشن شده است و رسانه ها می توانند در مقام مهندسان افکار عمومی جامعه، آگاهی های لازم را از راه آنها به دست آورند.


علیرضا نوروزی گفت: همه باید تلاش کنیم تا با مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شاهد ایجاد فضای سالم باشیم و این مشارکت می تواند توطئه های دشمنان و بدخواهان را خنثی کند.


فعالیت تبلیغی کاندیداهای احتمالی در بوکان رصد می شود


«دادستان بوکان» از این شهرستان خداحافظی کرد

دادستان بوکان «حسین شیرزاد» در حاشیه این جلسه ضمن تایید خبر خداحافظی اش گفت: در ۸ سالی که در این شهرستان خدمت کرده ام، نداشتن تعصبات قومی در کنار تکریم و احترام به ارباب رجوع از اولویت های مهم کار بنده بوده است.


حسین شیرزاد افزود: امنیتی که در شهرستان بوکان وجود دارد حاصل تلاش ها و همکاری های فراوان کلیه ی ارگان های امنیتی و انتظامی و مردم این شهرستان بوده است که با تمام توان خود، ما را یاری نموده اند.


وی در پایان افزود: اگر بی احترامی و بی ادبی از بنده در دوران خدمتم در این شهرستان دیده اند از کلیه شهروندان بوکان طلب حلالیت می طلبم.


شایان ذکر است؛ دادستان بوکان پس از چندین سال خدمت در این شهرستان، خداحافظی کرد و از اقدامات و فعالیت های مثبت و موثر وی می توان به جمع آوری قلیان سراها و برخورد قاطع با اراذل و اوباش این شهرستان اشاره کرد.


گزارش ارسالی به روزنامه آبشار: رضا سلیمانی(بوکان)
طبقه بندی: اجتماعی،  خبر ، گزارش و گفت و گو،  سیاسی،  مجلس، 
برچسب ها: انتخابات، بوکان، اخبار بوکان، جرائم انتخابات، فعالیت های انتخاباتی، تخلف انتخاباتی،  

تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1394 | 11:11 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.