ارومیه میزبان المپیاد ورزشی دانشجویان دختر کشور
آبشارآنلاین - گروه سلامت:
دکتر سید جلیل موسوی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و سرپرست المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه، برگزاری دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور در مرداد ماه سالجاری را رویداد مهم فرهنگی و ورزشی استان عنوان کرد و افزود : مایه افتخار است که میزبانی این دوره از المپیاد را بر عهده داریم .
او گفت: اینکه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بعد از بررسی و لحاظ شاخصهای مربوطه ، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه را شایسته میزبانی المپیاد دانسته نشان می دهد که اولاً مدیریت ارشد دانشگاه اعتقاد راسخ نسبت به مقوله ورزش و توسعه آن در دانشگاه داشته و ثانیاً دانشگاه از توان بسیار خوبی برای برگزاری چنین برنامه مهمی برخوردار است و از طرف دیگر توسعه ورزشهای بانوان از اولویتهای اصلی برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه می باشد . 

دکتر موسوی برگزاری شایسته المپیاد را از اولویتهای اول دانشگاه در تابستان سالجاری عنوان نموده و گفت : دکتر آقازاده رییس دانشگاه نیز بر اجرای شایسته این واقعه مهم و ارزشمند فرهنگی ورزشی کشوری تاکید دارد .
وی اضافه کرد : هماهنگی و برنامه ریزیهای بسیار خوبی هم در سطح سازمانهای مربوطه و هم در داخل دانشگاه علوم پزشکی  انجام گرفته و امیدواریم به نحو شایسته ای آن را برگزار کنیم .
سرپرست المپیاد در ادامه گفت : خوشبختانه جلسات کمیته های مربوطه بصورت منظم  برگزار می شود که لازم از از تلاش همه همکاران عزیز تشکر نمایم .
این مقام مسئول در پایان گفت : به مسئولین کمیته های مربوطه تاکید شده است که ضمن مدیریت دقیق و مسئولانه منابع اعتباری و هزینه کرد های معقول ، از هر گونه اسراف بپرهیزند و اجرای برنامه های ابتکاری با هزینه کم و اثربخشی بالا را سرلوحه برنامه ریزی های خود قرار دهند .   

گفتنی است دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور از 23 لغایت 30 مرداد ماه 1394 با حضور قریب به 2000 دانشجو و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار می گردد .
طبقه بندی: سلامت،  ورزشی، 
برچسب ها: المپیاد ورزشی دانشجویی، المپیاد ورزشی دانشجویان دختر، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه،  

تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394 | 12:20 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.