31 تیر آخرین مهلت ارسال آثار به همایش ملی تبیین حقوق شهروندی

آبشارآنلاین:
 31 تیر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش ملی تبیین حقوق شهروندی است.
به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی واحد جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی، دبیرخانه همایش ملی تبیین حقوق شهروندی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد پایان تیرماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش بوده و این زمان تمدید نخواهد شد.

پژوهشگران، دانشجویان و اساتید دانشگاهی می توانند در این مدت با مراجعه به سایت همایش به آدرس اینترنتی www.law.7cc.ir  مقالات و آثار خود را از طریق سیستم ارسال مقالات به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

این همایش ملی که مصوب معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور می باشد با حضور و مشارکت مراکز دانشگاهی، علمی و نهاد ها و دستگاههای اجرایی در 2 بخش ویژه دانشجویان و اساتید و پژوهشگران برگزار می‌شود.

 محورهای حقوق شهروندی و دانشگاه،حقوق شهروندی و قوانین، حــقوق شهروندی و دین، حقوق شهروندی و جامعه، حقوق شهروندی و رسانه، حقوق شهروندی و فرهنگ و تاریخ، حقوق شهروندی و سیـاست، حقوق شهـروندی و اقتصاد و مدیریت، حقوق شهروندی و قوه قضـائیه، محور ویژه شعار سال و حقوق شهروندی در آیینه سایر رشته های دانشگاهی از محورهای اصلی این همایش می باشد.

دانشجویان و پژوهشگران محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارسال مقالات به سایت اینترنتی همایش به نشانیwww.law.7cc.ir  مراجعه و یا با دبیرخانه همایش به شماره تماس 33444070-044 تماس حاصل نمایند.
طبقه بندی: اجتماعی،  خبر ، گزارش و گفت و گو،  حقوقی، 
برچسب ها: همایش حقوق شهروندی، همایش ملی، جهاددانشگاهی آذربایجان غربی،  

تاریخ : چهارشنبه 24 تیر 1394 | 12:28 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.