آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهابه گزارش خبرگزاری اهل‏ بیت(ع) ـ ابنا ، به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با صدور بیانیه ای از مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی برای شرکت در انتخابات دعوت به عمل آورد.

در این بیانیه با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی و ایجاد مشکلات اقتصادی برای ممانعت از اعتلای ایران اسلامی و تجلی الگوی مردم سالاری دینی آمده است: بی‌شک، در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، حضور پرشور و نشاط مردم در پای صندوق‌های رأی، به جهانیان ثابت خواهد کرد که همواره آرمان‌های امام راحل و شهیدان انقلاب، سرلوحه عمل و رفتار سیاسی شان می‌باشد.

متن کامل بیانیه مجمع جهانی اهل بیت به مناسبت یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی به شرح زیر است:

«باسمه تعالی

انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی هدیه الهی و ارمغان حضرت امام خمینی )قدس الله نفسه الزکیه) و ثمره خون پاک شهیدان و فداکاری ملت بزرگی است که دراستمرار این حرکت عظیم الهی، همواره با حضور پرشور در صحنه‌های دفاع از انقلاب و نظام اسلامی، حفظ و صیانت از آن را تحقق بخشیده‌اند.

انتخابات یکی از این عرصه‌های حضور و تبلور جمهوریت نظام جمهوری اسلامی است. که همواره ملت شریف ایران با تمام وجود گام در این میدان گذارده است. برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی در 24 خرداد 1392 به عنوان نمادی از مردم سالاری دینی، عرصه خلق حماسه دیگری از سوی ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی است.

در این برهه حساس که استکبار جهانی در تلاش است تا با توطئه‌های بی‌شمار از جمله اعمال تحریم‌های غیر انسانی از سویی، و ایجاد مشکلات اقتصادی در داخل از سوی دیگر، مانع از اعتلای ایران اسلامی و تجلی الگوی مردم سالاری دینی گردد، مشارکت حداکثری آحاد امت ولایت مدار و شهید پرور در انتخابات، نقشه‌های شوم استکبار و صهیونیسم بین الملل را نقش بر آب خواهد نمود.

با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، انتظار می‌رود که ملت شریف ایران با انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری، جالش‌های پیش روی را از میان بردارد، فردی که با تمسک به آرمان‌های امام راحل و منویّات مقام معظم رهبری و با بهره‌گیری از همه نخبگان، در عرصه سیاست داخلی، رشد اقتصادی و حل مشکلات معیشتی، بویژه تورم و بیکاری را نوید دهد و با بهره‌گیری از زمینه‌های آزادی‌های فردی و اصل مقاومت اجتماعی در چار چوب شریعت اسلامی و قانون اساسی، تبلور استعدادهای خدادادی و تجلی مردم سالاری دینی را رقم زند و در سایست‌ خارجی، با استعانت از خداوند منّان و تکیه بر اصل مقاومت و اتظهار به مشارکت و حمایت ملی رشید ایران و رهنمود‌های مقام عظمای ولایت، عزت و اقتدار نظام مقدس اسلامی و دیپلماسی پویا را در راستای صیانت از منافع جمهوری اسلامی و حقوق حقه ملت به نمایش بگذارد.

بی‌شک، در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، حضور پرشور و نشاط مردم در پای صندوق‌های رأی، به جهانیان ثابت خواهد کرد که همواره آرمان‌های امام راحل و شهیدان انقلاب، سرلوحه عمل و رفتار سیاسی شان می‌باشد.

بی‌تردید نیل به افق‌های بلند و چشم‌اندازهای اقتدار در جهان در پرتو مشارکت حداکثری و حضور بی‌مثال مردم ولایت مدار و سلحشور ایران تحقق خواهد یافت. حضور آگاهانه و سرشار از شور و شعور و بصیرت، این انتخابات را به عرصه تثبیت حقانیت نظام و حمایت از منویات حکیمانه و شجاعانه مقام معظم رهبری (دام ظله) و وفاداری مردم به آرمان‌های آن تبدیل خواهد کرد و پشتیبانی قاطع از نظام مقدس جمهوری اسلامی، امیدهای سوء دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمانان را در فتنه انگیزی و توطئه علیه آن به یأس بدل خواهد نمود و نور امید را در دل دوستداران جمهوری اسلامی متبلور خواهد ساخت.

به امید حضور و مشارکت گسترده و همگانی کلیه مردم غیور و پر صلابت ایران در حماسه 24 خرداد 92 و برگزاری جشن‌ حماسه 92.

(خدایا کشور و ملت و رهبر ما را پایدار ـ استوار معزز بدار)

والسلام علی عباد الله الصالحین

مجمع جهانی اهل بیت (علیهم اسلام)»

طبقه بندی: قرآنی، اجتماعی، دینی و مذهبی، سیاسی،
برچسب ها:انتخابات، اخبار انتخابات، انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شوراها، انتخابات ایران، بیانیه، اهل بیت،

[ سه شنبه 21 خرداد 1392 ] [ 09:59 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic