تیتر اصلی این شماره هفته نامه آبشار به «تكذیب شایعه كمبود مواد غذایی در آذربایجان غربی» اختصاص داده شده است. در قسمت پایین این مطلب ، خبری تحت عنوان «افزایش ارتفاع آب دریاچه ارومیه» به چشم می خورد. «بازگشت بارش ها و سرما به آذربایجان غربی» دیگر خبر موجود در صفحه اول از شماره صد و چهارم هفته نامه آبشار می باشد.

«كنفرانس وحدت اسلامی ، گامی بزرگ به سوی همبستگی است» ، «كشف ٢٩ كیلوگرم موادمخدر صنعتی در میاندوآب» و «بیش از سه هزار فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی آذربایجان غربی ایجاد شده است» خبرهای اصلی این نشریه كه در ستون سمت چپ واقع شده است را تشكیل می دهد.

همچنین در صفحه سوم از شماره ١٠٤ هفته نامه آبشار ، بخش «تلخند» یا كاریكاتور روز خودنمایی می كند كه به عیدی ناچیز دولت به كارمندان اشاره داشته و دستی كه نشانگر دولت است ، قطره چكانی را گرفته و قطره ای را به كیسه رفو شده كارمند به عنوان عیدی می چكاند.

علاوه بر خبرهای مذكور ، شماره ١٠٤ هفته نامه آبشار ، ویژه نامه ای قرآنی در ٤ صفحه كه ضمیمه رایگان این هفته است به علاقمندان عرصه قرآن و نهضت قرآنی ارائه نموده است. مطالب این ویژه نامه عبارتند از : «شاخص ترین پروژه قرآنی آذربایجان غربی در مرحله نهایی ساخت قرار دارد» ، «دوهزار قرآن آموز خوی در طرح ملی تربیت ١٠ میلیون حافظ قرآن ثبت نام كردند» ، «تقویت مشتركات مذهبی در سایه قرآن از ثمرات وحدت است» ، «مهم ترین نتیجه تدبر در قرآن ایجاد تحول اخلاقی در جامعه است» ، «دوره آموزشی توحید از دیدگاه قرآن در سلماس برگزار شد» ، «خدمت به قرآن زمینه ساز آرامش و رستگاری است» و «سیمای سوره ی هود؛ سوره ای كه پیامبر را پیر كرد».

«فیلم برنده جایزه نخل طلایی كن در كارگاه نقد آثار سینمایی حوزه هنری آذربایجان غربی نقد شد» از بخش فرهنگی ، «دستگیری اعضای باند سارقان حرفه ای منازل در ارومیه» از بخش انتظامی ، «٧٢ دانش آموز شهید در آذربایجان غربی شناسایی شده است» از بخش پایداری ، «والیبالیست نوجوان ارومیه ای به اردوی تیم ملی دعوت شد» و «كوهنورد سلماسی به اردوی تیم ملی دعوت شد» از بخش ورزشی ، «ایستگاه راه آهن مهاباد در دهه فجر به بهره برداری می رسد» از بخش اخبار استان آذربایجان غربی و «افزایش ٢٤ درصدی دستگیری سارقان در ارومیه» از بخش كشفیات انتظامی از دیگر خبرهای مهم چاپ شده در این شماره هفته نامه آبشار به شمار می رود.

شماره ١٠٤ هفته نامه آبشار را از تمام دكه های روزنامه فروشی آذربایجان غربی بخواهید.

با خرید نشریات محلی و استانی ، از فرهنگ خطه قهرمان پرور آذربایجان غربی حمایت نماییم.
طبقه بندی: قرآنی،  دینی و مذهبی،  خبر ، گزارش و گفت و گو،  فرهنگی و هنری،  دریاچه ارومیه،  سلامت،  پایداری،  ورزشی،  اجتماعی، 
برچسب ها: هفته نامه آبشار، شماره جدید هفته نامه آبشار، شماره ١٠٤ هفته نامه آبشار، ویژه نامه قرآنی، اخبار آذربایجان غربی، نشریه آذربایجان غربی، كاریكاتور روز، عیدی كارمندان،  

تاریخ : جمعه 13 بهمن 1391 | 07:56 ب.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.