آبشارآنلاین :
حجت الاسلام غلامرضا حسنی ، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: پایداری در راه ارزش‌هـــــــای انقلاب و  اداری به رهبری و ولایت فقیه مهمترین پیام 9 دی بود.
این گزارش حاكی است ؛ خطیب نماز جمعه ارومیه با بیان اینکه عشق و ارادت خالصانه به مقام معظم رهبری از دیگر پیام های حماسه 9 دی 1388 بود ، ادامه داد: در این روز تاریخی ملت ایران در برابر دشمنان قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایـــــران صف‌آرایی کرده و از ارزش‌های انقلاب و کیان ایران اسلامی به حراست پرداختند.
وی با تاکید بر صیانت و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی و نظام گفت: با راهپیمایی تاریخی در 9 دی ، مردم ایــــــــــران ثابت کردند دشمنان باید این خیال خام را از ذهن خود دور کنند که می‌توانند بر کشور و ملت ما تسلط پیدا کنند.
امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه در این روز ملت برای تجدید میثاق با امام امت شتافتند ، افزود: حماسه 9 دی مانند ســــــــــــــــــــایر مناسبت‌های ملی، میهنی و دینی از جایگاه ارزنده‌ای در تاریخ کشورمان برخوردار شده، زیرا در این روز ملت ما حقانیت مســـــیر خود را فریاد زدند.
وی با اعلام این مطلب كه ملت ایران بر راستین بودن باورهای خود اصرار دارند، ادامه داد: هر سال یاد و خاطره حماسه 9 دی با برپا شدن مراسم‌ های مختلف گرامی داشته می‌شود لیکن انتظار وجود دارد در سال جاری نیز این آیین یک بار دیگر با شکوه هرچه‌ تمام‌ تر برپا شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر بهره گیری از آموزه های دینی و قرآن کریم گفت: در این کتاب آسمانی برای زوایای مختلف زندگی فردی و اجتماعی توصیه‌ های زیادی وجود دارد در این راستا باید برای مانوس کردن مردم به ویژه جوانان با قرآن کریم اهتمام کرده و در این ‌راستا به طور مستمر تلاش شود تا برکات آن را شاهد شویم.
طبقه بندی: سیاسی،  پایداری، 
برچسب ها: حجت الاسلا حسنی، غلامرضا حسنی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، خطبه های نماز جمعه، ارومیه، آذربایجان غربی، 9 دی، حماسه 9 دی، ولایت، ولایتمداری، پیروی از رهبری،  

تاریخ : شنبه 9 دی 1391 | 11:34 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.