آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

ظهوریان با اشاره به اتفاقات اخیر اعلام کرد؛
قدردانی اعضای هیئت نظارت بر مطبوعات از عملکرد رسانه‌ها

نتیجه تصویری برای سیدعلاءالدین ظهوریان
آبشارآنلاین:
دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات کشور از صدور مجوز فعالیت ۶۷ رسانه مکتوب و الکترونیک در جلسه امروز این هیئت خبر داد و گفت: اعضای هیئت نظارت بر مطبوعات از عملکرد مسئولانه رسانه‌ها در اتفاقات اخیر قدردانی کردند.
به گزارش خبرنگار ما به نقل از دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات، سیدعلاءالدین ظهوریان گفت: در جلسه مورخ ۲۵ آذر ۹۸ ضمن طرح موضوعات نظارتی در حوزه رسانه‌های مکتوب و برخط، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت که با صدور مجوز برای ۶۷ رسانه و تغییر وضعیت ۵۳ رسانه موافقت شد.
 
به گفته ظهوریان در این جلسه، گزارش رصد عملکرد محتوایی و حرفه‌ای رسانه‌های کشور که در دبیرخانه هیئت به طور ویژه بررسی شده بود، مطرح گردید و از قبل تعاملات لازم با مدیران محترم رسانه‌ها انجام شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: اعضای هیئت نظارت بر مطبوعات از عملکرد مسئولانه رسانه‌های کشور در انجام رسالت و وظایف معمول و حرفه‌ای خود در پوشش اتفاقات اخیر و تنویر افکار عمومی، تشکر و قدردانی کردند.
دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات با اشاره به آغاز فرایند انتخابات و همزمان با نزدیکی ایام تبلیغات و برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بر لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای و فعالیت در چارچوب قانون توسط رسانه‌ها تاکید کرد.

طبقه بندی: فرهنگی و هنری، خبر ، گزارش و گفت و گو،
برچسب ها:سید علاالدین ظهوریان، دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات،

[ دوشنبه 25 آذر 1398 ] [ 02:24 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic