آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

«بسیج» جاودانه و اثربخش همچون اصل انقلاب

* ساقی نصیری:
پنجم آذر سال 1359 یادآور روزی است كه امام راحل، با صدور فرمانی تشكیل بسیج مستضعفین را اعلام فرمودندو برای تداوم و بقای انقلاب و نظام بازوانی تنومند و نیرومند طراحی كردند .
این نهاد انقلابی و مردمی از آغازین روزهای تشكیل با رشادتها و آفرینش حماسه‌های ماندگار ، یادگارهای بزرگی را از خود بر جای گذاشته است كه در جای جای تاریخ انقلاب اسلامی با تحسین به رشته نگارش در آمده است.
»بسیجیان« فرزندان از جان گذشته و دلاور امام (ره) در طول هشت سال دفاع مقدس ، با جانفشانی وایثارگریهایی كه از خود بروز دادند و با آنكه در فراز و نشیب‌های فراوانی قرار گرفتند ، به عنوان یك نهاد نوپا با حماسه آفرینی و با جد و جهد چنان صحنه‌هایی به وجود آوردند كه با گذشت زمان ، فرزندان ایران ، این خاطره‌ها را فراموش نخواهند كرد .
آنچه امروز از عزت و آزادگی به ایرانیان مسلمان و غیرمسلمان رسیده است ، ثمره رشادت بسیجیان عاشق و جان بركفی است كه مخلصانه جان خود را در طبق اخلاص نهاده و از كیان انقلاب و كشور عزیزمان دفاع كردند .
امروز با به ارث بردن این اخلاص و این همه عشق و فداكاری »بسیج« به درخت تنومندی تبدیل شده است كه با سبزی و طراوت خود دلهای جوانان وطن را جلا داده و امیدوار می‌سازد و با استواری و ایستادگی نیز چون دژی مستحكم راه را بر نفوذ تهاجم نظامی و فرهنگی دشمنان بسته است .
در ایام مقارن با هفته بسیج ، این روزها را به بسیجیان دلاور تبریك گفته و فرامین مقام معظم رهبری را در این خصوص چراغ راه خود قرار می‌دهیم .
ایشان چند سال پیش در »همایش ملی مقاومت و پایداری« بسیج را از آیات الهی خوانده و خاطر نشان فرمودند : »خصوصیات یگانه و ممتاز انقلاب همچون مردمی، بدون عمق دینی ، تكیه بر ایمان و معنویت ، حضور در همه عرصه‌ها و میدان‌ها ، نشاط - شادابی و تحرك ، سازش ناپذیری در مجموعه بسیج نیز وجود دارد و به همین علت بسیج همچون اصل انقلاب ، جاودانه و اثربخش خواهد بود .«  
* مدیر مسئول نشریات قله ، آوای صبح، عهد و ...
طبقه بندی: پایداری،

[ سه شنبه 5 آذر 1398 ] [ 11:32 ق.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات