آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی:
راهپیمایی یوم ا... 13 آبان با شکوه هرچه تمام برگزار می شود

نتیجه تصویری برای 13 آبان
آبشارآنلاین:
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: راهپیمایی یوم ا... 13 آبان با قدرت و شکوه هرچه تمام برگزار می شود.
این گزارش حاکی است، طاهر بخشایی در جلسه هماهنگی یوم ا... 13آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در استان با اشاره به اینکه عزم مردم ایران با وجود توطئه‌های بی‌شمار دشمنان برای حضور در راهپیمایی 13 آبان امسال جزم ‌تر شده است، گفت: این راهپیمایی امسال با قدرت و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: با توجه به مصوبه  مجلس شورای اسلامی در  سال 1367 ، روز 13 آبان  به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار تصویب و در شورای نگهبان تایید شده است ، که به صورت عمدی یا سهوی  در طی چندین سال اخیر صرفاً تحت عنوان روز دانش آموز از آن یاد می شود.
بخشایی افزود: با توجه به شرارت ها،  تهدیدات و فتنه‌افکنی‌های استکبار جهانی یوم ا... 13آبان امسال با شعار  استکبار ستیزی  و مقاومت اسلامی سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا راهپیمایی متفاوت تر از سال های گذشته وصورت عمومی و پرشور برگزار خواهد شد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به شیوه جدید آمار گیری در مسیر راهپیمایی عنوان داشت : امسال طرح ویژه ای برای بررسی آماری راهپیمایی یوم ا... 13آبان اجرا و تیمی 35 نفره متشکل از جوانان انقلابی استان اقدام به آمارگیری از شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم ا... 13آبان خواهند کرد.
وی عنوان کرد: آمریکا  که بعد از چهل سال  در مقابل  مقاومت و ایستادگی مردم انقلابی ایران اسلامی  از گزینه نظامی  ناامید شده و از 13 آبان سال گذشته  به تروریسم اقتصادی  روی آورده است  امسال نیز  با حضور گسترده و پرشور  مردم انقلابی ایران اسلامی  به خصوص مردم غیور و ولایتمدار  استان آذربایجان  غربی  نقشه های استکبار جهانی نقش بر آب خواهد شد.
بخشایی در ادامه اظهار داشت: دانش آموزان در راهپیمایی یوم ا... 13آبان با حضور چشم گیر و گسترده در کنار سایر اقشار جامعه حضور خواهند داشت .
وی به محل و زمان این راهپیمایی در ارومیه نیز اشاره کرده و گفت: محل تجمع اولیه راهپیمایی ، میدان ولایت فقیه خواهد بود و مسیر راهپیمایی خیابان امام (ره) و محل پایانی مراسم و سخنرانی  میدان انقلاب خواهد بود.
بخشایی یادآور شد: مسیر راهپیمایی  دانش آموزان دختر خیابان امام 2  و محل تجمع پایانی آنان نیز  میدان انقلاب خواهد بود.
طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو، سیاسی، پایداری،
برچسب ها:راهپیمایی 13 آبان، طاهر بخشایی،

[ سه شنبه 30 مهر 1398 ] [ 01:14 ق.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic