آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

فرمانده سپاه شهدا:
سردشت قربانی حقوق بشر آمریکایی است
 
آبشارآنلاین:
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: سردشت قربانی حقوق بشر آمریکایی است که با حمایت از حملات شیمیایی رژیم بعث عراق به این شهر مشکلاتی فراموش ناشدنی را به ارمغان آورد.
 سردار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی امروز در دیدار با عشایر روستای «بیوران» سردشت با بیان اینکه دشمن ایستادگی مردم سردشت  در جنگ تحمیلی را تحمل نکرد، اظهار داشت: استکبار جهانی در جنگی نیابتی بمب های شیمیایی را بر سر کودکان، زنان و مردم سردشتی ریخت تا ننگی همیشگی بر پیشانی ابرقدرتی آنها باشد.
 وی گفت: این شهر در انجام عملیات برون مرزی و دفاع از مرزها نقش بی نظیری را ایفا کرده است که عملیات نصر 5 و 7 و سایر عملیات بزرگ دیگر نمونه های بارز آن هستند.
 فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی اضافه کرد: مردم سردشت در دوران هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از کیان اسلامی هرگز شهر را ترک نکرده و در دفاع و رزم، حماسه ای ماندگار را به یادگار گذاشته و موجب سرافرازی آزادی خواهان جهان شدند.
 وی با تبریک به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج گفت: بسیج توسط امام راحل (ره) راه اندازی شد و شجره طیبه الهی از نهال نورس انقلاب بود که با امضای مجاهدان عالم درخت تنومندی شد، تفکر و شاخ و برگ آن عراق را از شر داعش و سوریه را هم از طمع استثمار رها کرد و در یمن میدان دار مرتجعن عرب و استکبار است.
 شهسواری افزود: بسیج شمشیر برنده در برابر هرگونه تجاوز معاندان هستند که چهل سال ایستادگی سبب به وجود آمدن امنیت پایدار در منطقه شده است و اراده امت بر این است که تفکر هرگونه تجاوز به مرزهای کشور را نمی دهند.
 وی ادامه داد: رفتار ما با کشورهای همسایه از روی محبت، صمیمیت، مهربانی و احترام متقابل است و دست دوستی را بر اساس منافع ملی کشور و اسلام به سوی آنها دراز می کنیم.
 فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی تصریح کرد: دشمن هیچگاه از معاندت خود در برابر کشور ما فروگذاری نکرده و با ابزارهای اقتصادی و اطلاع رسانی سعی در بزرگنمایی برخی نواقص داشته و حوادث را وارونه جلوه می دهد اما مردم و مسؤولان باید با عزمی راسخ تر در برابر این حیله ها که در جهت گمراهی جوانان هستند ایستادگی کرده تا مغلوب جنگ نرم افزاری دشمن نشوند.
طبقه بندی: پایداری،
برچسب ها:فرمانده سپاه شهدا، سردار شهسواری، سردشت،

[ پنجشنبه 8 آذر 1397 ] [ 02:42 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات