آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

اجرای مدل برنامه ریزی تعالی سازمان درمناطق پنج گانه شهرداری ارومیه

آبشارآنلاین - معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه گفت:  مدل برنامه ریزی تعالی سازمان درمناطق پنج گانه شهرداری ارومیه اجرا می شود.
به گزارش خبرنگار ما،حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه با اشاره به اجرای مدل برنامه ریزی تعالی سازمان درمناطق پنج گانه شهرداری ارومیه، بیان کرد: مدل تعالی سازمان  شاخصی برای اندازگیری کارکرد سازمان  است و در حوزه برنامه ریزی از یک مدل برنامه پنج ساله استفاده می کنیم که به منابع سازمان  توجه کند و سازمان  را در مسیر رو به هدف ارزیابی می کند .
وی افزود: استفاده از مدل برنامه ریزی تعالی ، سازمان را صاحب یک  برنامه نگاه محور می کند و این مهم در یک سیستم جزو ملزومات پیشرفت است  و این مدل برنامه ریزی تعالی بصورت برش های یکساله انجام می شود .
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه اجرای مدل تعالی سازمان را  زمان بر دانست و گفت:  با اجرای این برنامه در مجموعه سازمان با هدف رو به جلو حرکت می کند.
وی اظهار کرد:  با اجرای این برنامه ، شهرداری ارومیه  برای اولین بار در تاریخ شهرداری این شهر دارای برنامه پنج ساله خواهد بود.

طبقه بندی: خبر ، گزارش و گفت و گو، اجتماعی،
برچسب ها:معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه،

[ پنجشنبه 19 مهر 1397 ] [ 02:23 ق.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic