آبشارآنلاین

با سلام ... ورود شمارا به سایت آبشارآنلاین خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب سایت استفاده کنید.

اعلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس در آذربایجان غربی

آبشارآنلاین:
مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرهای مختلف آذربایجان غربی اعلام شد.
 محسن شکرنیا سرپرست  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگاران؛ شرکت در راهپیمایی روز قدس را تکلیف شرعی، ملی و مذهبی هر مسلمان دانست و گفت: مردم مسلمان و ولایت‌مدار استان همگام با مردم دیگر نقاط کشور همراهی و همسویی خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهند کرد.

وی مسیر راهپیمایی روز قدس در شهر های استان را به شرح زیر اعلام کرد:
1 - ارومیه ، آغاز تجمع: 10:30 ، شروع راهپیمایی: 11:00 ، مسیرهای راهپیمایی: میدان ولایت فقیه، خیابان منتظری ، میدان دفاع مقدس، بلوار رسالت، به طرف: مصلای امام(ره)
همچنین طبق اعلام شورای هماهنگی استان در شهرستان خوی نیز زمان تجمع راهپیمایان ساعت 11:30 و مکان تجمع، میدان شیخ نوایی خواهد بود.
در سلماس ساعت تجمع 11:30 و شروع راهپیمایی 12 از مقابل مسجد جامع اعلام شده است و در شاهین‌دژ نیز ساعت تجمع 10:30 و شروع راهپیمایی ساعت 11 از میدان معلم خواهد بود.
راهپیمایی روز قدس در چالدران از ساعت 12:30 و از میدان صفوی به طرف مسجد جامع برگزار می‌شود و در شهرستان چایپاره زمان تجمع ساعت 11 و شروع 11:30 از مقابل مسجد جامع اعلام شده است.
بر اساس این گزارش راهپیمایان روز قدس نقده در ساعت 11:30 از میدان شهدا به سمت مسجد جامع و در پلدشت نیز در ساعت 10 از مقابل مسجد جامع حرکت می‌کنند.
راهپیمایی روز قدس ماکو در ساعت 12 از مقابل بانک انصار و در شوط نیز در ساعت 10:30 از خیابان ولی عصر آغاز می‌شود؛ در میاندوآب نیز ساعت تجمع 10:30 و محل تجمع چهارراه انقلاب اعلام شده است.
راهپیمایی روز قدس تکاب در ساعت 11:30 از میدان قایم و پیرانشهر هم در ساعت 12 از پنج راه استقلال آغاز می‌شود؛ در مهاباد هم ساعت تجمع راهپیمایان روز قدس 10:30 اعلام شده و محل آن برای خواهران از مقابل تالار وحدت و برای برادران از مقابل فلکه فرمانداری تعیین شده است.

براساس این گزارش راهپیمایان روز قدس اشنویه از ساعت 11 در میدان انقلاب این شهرستان تجمع می‌کنند و در سردشت نیز تجمع از ساعت 10 در میدان سپاه آغاز می‌شود، در بوکان هم ساعت تجمع 9:30 و مکان آن چهار راه اطلاعات اعلام شده است.

طبقه بندی: پایداری، اجتماعی، سیاسی،
برچسب ها:مسیرهای راهپیمایی، روز قدس، آذربایجان غربی،

[ پنجشنبه 17 خرداد 1397 ] [ 05:21 ب.ظ ] [ علی علی زاده ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic