تبلیغات
آبشارآنلاین - نیازمند توجه شهدا هستیم

سایت نشریات «عهد» ، «آوای صبح» ، «قلّه» ، «ولایت شرق» و «صبح تربت»

موضوعات
صفحات
لینک دوستان
آخرین مطالب
برچسب ها
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


نیازمند توجه شهدا هستیم
نویسنده : علی علی زاده
شنبه 23 دی 1396
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء؛
امروز نیازمند توجه شهدا هستیم
*رفع مشکلات اقتصادی کشور با اجرای اقتصاد مقاومتی امکان پذیر است

گروه دریافت اخبار:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء در یادواره 57 شهید منطقه قره باغ ارومیه به مقام شهید و شهادت اشاره و خاطر نشان کرد: برابر آیه شریفه « وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» شهیدان شاهدان و ناظران جامعه ما هستند و امروز ما نیازمند توجه شهدا هستیم.
این گزارش به نقل از خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی حاکی است، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی با پرداختن به موضوع عملیات کربلای 5 شلمچه افزود: در وضعیت کنونی جامعه که دشمنان قصد غارت فرهنگی جوانان را دارند، جا دارد دفاع مقدس بررسی و واکاوی و به شخصیت و ابعاد زندگانی شهداء بیشتر پرداخت شود لذا اقداماتی که در حوزه رسانه بویژه تلویزیون در خصوص دفاع مقدس تولید و عرضه شده مبین واقعیات این دوران نبوده است چرا که لازمه بررسی این عملیات و نحوه مواجهه رزمندگان دفاع مقدس با کانال های پنج ضلعی، حضور کارگردانان حوزه رسانه در موقعیت آن زمان و شناخت دقیق از وضعیت منطقه بود فلذا فیلم هایی که در این خصوص تولید و عرضه می شود قطعا با واقعیات آن دوران فاصله ها خواهد داشت.
حجت الاسلام سرایی با استناد به حدیثی از رسول بزرگوار اسلام مبنی بر اینکه لازمه ایمان امنیت است، افزود: اقتدار و صلابت و امنیت امروز ایران اسلامی مدیون فداکاری و ایثارگری مردان بزرگ و تاریخ ساز دوران دفاع مقدس است.
سرایی با تجلیل از حضور ملت ایران در عرصه های سخت و دشوار تاریخ انقلاب اسلامی، آنان را برتر از مردمان زمان ائمه معصومین عنوان کرد و گفت: تفکر بسیج و ایمان و عشق به خدا و اعتقاد به جهاد و شهادت خصوصیاتی است که ملت بزرگ ایران را در برابر استکبار و فتنه های منطقه ای مقاوم و سربلند کرده است.
وی ادامه داد: چهل سال است که نظام سلطه با ملت ایران و انقلاب اسلامی مبارزه و دشمنی می کند و امروز سوال اساسی این است که این ملت و تفکرات انقلابی این ملت بزرگ برای استکبار و نظام سلطه چه بوده و چرا استکبار جهانی اقدام به طراحی و اجرای توطئه های پی در پی برای نظام اسلامی می کند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء با پرداختن به سیاست های آمریکا هدف امروز استکبار جهانی در منطقه را بازسازی قدرت پوشالی و از دست رفته خود عنوان کرد و گفت: سازمان ملل و شورای امنیت بعنوان ابزاری به ظاهر قانونی برای این منظور بکار گرفته است و همه این سازمان های بین المللی زیر نظر و سلطه دولتی بنام آمریکای جنایتکار است که همه جنایت های آمریکا را با بایکوت و سکوت خبری نادیده می گیرند.
حجت الاسلام سرایی به اتفاقات اخیر کشور و اغتشاشات پرداخت و خاطر نشان کرد: فتنه اخیر پیش آمده زیر نظر دولت جنایتکار آمریکا و انگلیس خبیث بوجود آمد و یکی از تئوریسین های رژیم صهیونیستی رسما اعلام کرده بود که ما نخواهیم گذاشت ایران اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرد و این بدان معناست که در اذهان معیوب خود برنامه هایی برای براندازی نظام اسلامی تا 22 بهمن سال 96 را می پروراندند که با هوشیاری همیشگی ملت بزرگ ایران اسلامی خنثی شد.
وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی برای براندازی نظام با سه راهبرد ورود مستقیم آمریکا که با طراحی این فتنه و فرماندهی مستقیم اغتشاش همراه بود و راهبرد دوم با پول های کشور خودفروخته ای بنام عربستان صعودی و سومین راهبرد با پادویی منافقینی که از اول انقلاب تا کنون دستشان به خون  17 هزار نفر از هموطنانشان آلوده است، وارد صحنه شدند.
حجت الاسلام نجفقلی زاده سرایی تصریح کرد: ملت ایران جنایات منافقین را در کرمانشاه و سایر استان های درگیر در دوران دفاع مقدس که مردم عادی و هموطنان بی دفاع خود را در بیمارستان های اسلام آباد غرب و سایر شهرستان ها قتل عام نمودند فراموش نخواهند کرد
حجت الاسلام سرایی افزود: سیاست بعدی نظام سلطه، حفظ رژیم صهیونیستی در منطقه و سرکوب ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین در سرزمین مادری خود و آواره کردن میلیون ها نفر از مسلمانان برای رسیدن به خواسته های شیطانی خود است بطوری که حتی یک نفر مسلمان در کرانه غربی رود اردن و صحرای سینا نمانند و این امر با درگیر کردن دنیای اسلام محقق خواهد شد و بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب دشمنان اسلام برای این مقصود نبرد ملت با ملت را طراحی و در منطقه اجرا می نمایند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء بصیرت و هوشیاری مردم را عامل اصلی شکست طرح های آمریکا در خاورمیانه دانست و گفت: بصیرت و تیزبینی ملت ایران فضای طراحی شده دشمن را عوض کرد و شکست مفتضحانه را برای توطئه های استکبار رقم زد چرا که ملت ایران همواره قدر نظام اسلامی را که با خون بیش از سیصد هزار شهید مظلوم بدست آمده می دانند.
سرایی شکستن ابهت خالی آمریکا را علت اصلی دشمنی آمریکا را با انقلاب اسلامی و ملت ایران دانست و گفت: حزب الله لبنان امروز توانسته هیمنه رژیم غاصب اسرائیل را در منطقه از بین ببرد و علی رغم تبلیغات رسانه ای مبنی بر توان نظامی و شکست ناپذیری اسرائیل، دنیا شاهد شکست هیمنه غده سرطانی منطقه در عرض 33 روز بود.
او گفت: جریان داعش یک جریان عادی نبوده و یک طراحی پیچیده و چندین ساله آمریکا برای مختل کردن جبهه مقاومت بود و اگر مدافعین حرم و شهدای مدافع حرم نبودند قطعا امروز می بایست در داخل شهرهای خودمان خاکریز زده و با آنان مبارزه می کردیم.
وی تصریح کرد: امروز فرزندان شما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه با استکبار هم در دوران دفاع مقدس و هم در دستگیری متجاوزین به آب های میهن اسلامی و هم در جبهه مقاومت و در سایر عرصه ها، قدرت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.
حجت الاسلام سرایی ادامه داد: در طول تاریخ زرین و پر افتخار انقلاب اسلامی، حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب تمام معادلات دنیا را به هم زدند و شعار نه شرقی و نه غربی انقلاب اسلامی را عملا به حاکمان ظالم و قدرت های جهانی ترسیم نمودند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء به نمونه هایی از نتایج اعتماد سران کشورها و دولت ها به آمریکا اشاره کرد و گفت: بررسی تاریخ انقلاب ها و حاکمان کشورهای اسلامی در اعتماد به آمریکا و نتیجه غم انگیز این اعتماد بویژه در انقلاب مردم مسلمان مصر مبین این موضوع است که استکبار هرگز قابل اعتماد نبوده و همواره دشمن به دنبال سرکوب کردن مردم مسلمان برای ماندن در قدرت و تسلط بر منطقه است.
حجت الاسلام سرایی در پایان تفکر انقلابی و انقلابی عمل کردن را راه حل برون رفت از مشکلات جامعه عنوان کرد و گفت: امروز جامعه ما با مشکلات اقتصادی که نتیجه تحریم های ظالمانه استکبار بوده مواجه است و مردم مطالباتی از دولت در جهت حل مشکلات اقتصادی را دارند فلذا نسخه اقتصاد مقاومتی که رهبر انقلاب بعنوان راه حل، ترسیم و همواره بر اجرای آن تاکید می نمایند می تواند راه حل مشکلات اقتصادی جامعه باشد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء خاطر نشان کرد: سیاستمداران نظام اسلامی با اجرای تدابیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر اتکا به نیروی درونی کشور و بدون در نظر گرفتن و چشم دوختن به غرب می توانند از این مشکلات عبور نمایند همچنان که رهنمودهای معظم له همیشه کارگشای مشکلات کشور بوده است.

:: مرتبط با: پایداری , خبر ، گزارش و گفت و گو ,
:: برچسب‌ها: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء , حجت الاسلام سرایی , یادواره شهدای قره باغ ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
absharonline.ir
این سایت دربرگیرنده برخی اخبار مهم نشریات «عهد» ، «آوای صبح» ، «قلّه»، «ولایت شرق» و «صبح تربت» بوده و در حال حاظر بدلیل اقدام به برخی آماده سازیها بصورت موقت از فضای فعلی بهره مند است. علی علیزاده ،سردبیر نشریات فوق از طرف مدیران نشریات عهده دار امور این سایت است.
مدیر وب سایت : علی علی زاده
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوندهای روزانه