راهپیمایی عظیم لرستانیها در محکومیت ناآرامیهای اخیر
* لرستانیهای بصیر 9 دی دیگری آفریدند

گروه خبر:
راهپیمایی عظیم مردمی در محکومیت ناآرامیهای اخیر امروز (چهارشنبه) در لرستان و دیگر شهرهای این استان آغاز شده و در حال برگزاری است.
این گزارش حاکی است، در این راهپیمایی مردم غیور و انقلابی استان لرستان بار دیگر با محکومیت آشوبگران در فتنه جدید، تعهد خود را نسبت به انقلاب اسلامی با اقتدار به نمایش گذاشتند.
مردم لرستان که همواره در راه انقلاب و پایبندی به نظام پیشقدم بوده اند با شرکت در راهپیمایی چهارشنبه 13 دی اعلام انزجار خود را نسبت به معترضان نشان دادند.
این راهپیمایی از مصلی الغدیر تا میدان کیو خرم آباد با حضور پرشور اقشار مختلف مردم از پیر و جوان و زن و مرد برگزار شد.
راهپیمایان در طول مسیر راهپیمایی با حمایت از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی در صفهای فشرده و در یک فضای پر از همدلی و انقلابی گری، با محکوم کردن اقدامات فتنه گران و حامیان خارجی آنها شعارهایی نظیر «حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست، مرگ بر فتنه گر، فتنه گر ننگت باد  و مرگ بر انگلیس و آمریکا» سر دادند.
«منافق منافق این آخرین اخطار است /ملت انقلابی آماده قیام است ، آشوبگر بی غیرت خجالت خجالت ، ما همه سرباز توئیم خامنه ای /گوش به فرمان توئیم خامنه ای» از دیگر شعارهایی بود که مردم غیور لرستان در حمایت از انقلاب و محکومیت اعمال دشمن شادکن فتنه گران بی غیرت سر دادند و با بصیرتی مثال زدنی، 9 دی دیگری آفریدند.
گفتنی است عده ای آشوبگر در روزهای گذشته با سؤ استفاده از برخی نارضایتیها از مشکلات اقتصادی علاوه بر سر دادن شعارهای ساختارشکن به اموال عمومی و خصوصی آسیب وارد کردند.
این حماسه مردمی همزمان با خرم آباد در دیگر شهرهای استان لرستان در حال برگزاری است.طبقه بندی: اجتماعی،  اقتصادی،  سیاسی، 
برچسب ها: راهپیمایی عظیم لرستانیها، حمایت از انقلاب اسلامی، محکومیت فتنه،  

تاریخ : چهارشنبه 13 دی 1396 | 10:28 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.