یک فعال سیاسی- اجتماعی:
9 دی یک خیزش الهی است

گروه خبر:
نادر سلامت قره قشلاق با اعلام این مطلب که 9 دی سک خیزش الهی بود، در ادامه گفت: ۹ دی یک حرکت مردمی است و هر کس بخواهد نسبت به آن بی تفاوت باشد، نسبت به مردم جفا کرده است. 
مدیر کل بازرسی استاندار اسبق آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: کسانی بعد از انتخابات ۸۸ سعی در ایجاد ناامنی و تفرق در میان مردم داشتند و کار را تا جایی پیش بردند که به اعتقادات مردم و باورهایشان توهین شد. مردم هم بعد از این تحرکات موهن آرام ننشستند و در یک حرکت خودجوش و الهی حماسه ۹دی را پدید آوردند. 
سلامت قره قشلاق در ادامه گفت: ۹ دی یک حماسه ملی بوده و متعلق به همه آحاد جامعه است. لذا یک حزب و یا جریان خاص سیاسی نمی تواند آن را به نفع خود صادر کند.  
وی یاد آور شد: در مقابل هیچ حزب و جریان خاصی هم نمی تواند این خیزش ملی را نادیده گرفته و یا سعی بر کم رنگ جلوه دادن آن داشته باشد.
این فعال سیاسی اجتماعی اذعان کرد: ۹دی مانند چشمه زلالی است که از اسلام ناب محمدی نشات گرفته و این چشمه علی رغم خواست بد اندیشان به حرکت خود ادامه خواهد داد و تمام پلشتی ها و نا خالصی ها را کنار خواهد زد و همانند خورشید تا ابد بر تارک سرزمین اسلامی مان خواهد درخشید


طبقه بندی: اجتماعی،  خبر ، گزارش و گفت و گو،  سیاسی، 
برچسب ها: نادر سلامت، 9 دی، فعال سیاسی و اجتماعی،  

تاریخ : شنبه 9 دی 1396 | 01:25 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.