در اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی راه اندازی شد؛
 سامانه ارتباط مردمی 1526 جهت پاسخگوی به سوالات مالیاتی
آبشارآنلاین:
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت : با راه اندازی سامانه تلفنی 1526 امکان پاسخگویی 24 ساعته به سوالات و ابهامات مالیاتی مؤدیان فراهم شد .
به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی، یعقوب مزرعه لی هدف از راه اندازی سامانه تلفنی پاسخگویی 1526 در روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان را ارائه خدمات مشاوره ای به کلیه مؤدیان مالیاتی اعم از صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی عنوان کرد و افزود : سامانه مذکور ضمن فراهم کردن زمینه ارتباط سریع و آسان مؤدیان با مسئولان و کارشناسان مالیاتی موجب تسریع در روند انجام فرایند های مالیاتی می شود .  

وی در تشریح ساز و کار سامانه تلفنی ارتباط مردمی 1526 گفت : سوالات و ابهامات مالیاتی افرادی که با شماره 1526 تماس گرفته اند توسط سیستم ثبت و پس از تهیه پاسخ لازم توسط کارشناسان مربوطه  در قالب پیام صوتی به شماره فرد مورد نظر ارسال می گردد . 
مزرعه لی مدیرکل دستگاه مالیاتی استان با بیان اینکه این شیوه پاسخگویی مربوط به مرحله نخست راه اندازی سامانه 1526 است، گفت : در مراحل بعدی ، پاسخگویی به سوالات کاملا به صورت آنلاین خواهد بود .طبقه بندی: اقتصادی، 
برچسب ها: امورمالیاتی، آذربایجان غربی، سامانه پاسخگویی مالیاتی،  

تاریخ : شنبه 4 دی 1395 | 01:24 ق.ظ | نویسنده : علی علی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.